wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Złóż wniosek o dofinansowanie na usunięcie azbestu!

Złóż wniosek o dofinansowanie na usunięcie azbestu!

04.03.2015

Burmistrz Miasta i Gminy Wleń ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie prac związanych z demontażem, zbieraniem, transportem, zabezpieczeniem i unieszkodliwieniem odpadów zawierających azbest w ramach Programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest dla Gminy Wleń w roku 2015.

Dofinansowaniem objęty jest koszt realizacji demontażu, zbierania, transportu, zabezpieczenia i unieszkodliwienia odpadów zawierających azbest i dotyczy wyłącznie kosztów poniesionych po dacie rozstrzygnięcia konkursu. Nie jest możliwe usuwanie wyrobów zawierających azbest we własnym zakresie przez osobę fizyczną. Gmina Wleń na podstawie zaakceptowanych wniosków, przeprowadzi postępowanie przetargowe i wyłoni Wykonawcę całego zadania.

Dofinansowanie nie pokrywa kosztów związanych z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych lub elewacji.

Gmina wystąpiła o środki na sfinansowanie demontażu, zabezpieczenia, transportu i utylizacji wyrobów zawierających azbest do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. W przypadku nie otrzymania dofinansowania przedsięwzięcie nie będzie realizowane.
Wnioski należy składać w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Wleń lub za pośrednictwem poczty na poniższy adres, od dnia 04 marca 2015 do 18 marca 2015 roku. Za termin złożenia wniosku uznaje się datę wpływu do tut. Urzędu. Druki wniosków można otrzymać w Urzędzie Gminy Wleń w pokoju nr 3 lub pobrać w formie elektronicznej ze strony www.wlen.pl. Pula środków ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, wnioski nierozpatrzone przechodzą na kolejny rok, jako pierwsze w kolejności.
Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miasta i Gminy Wleń, Plac Bohaterów Nysy 7, 59-610 Wleń, pokój nr 3, tel. (75) 7136085 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.

Burmistrz
Miasta i Gminy Wleń
/-/
Artur Zych


Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Nick:4 + 3:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

PRZEJŚCIE ŚCIEŻKĄ ŚW. JADWIGI
PRZEJŚCIE ŚCIEŻKĄ ŚW. JADWIGI
PRZEJŚCIE ŚCIEŻKĄ ŚW. JADWIGI


j2374 weeks
Administrator342 weeks
tender342 weeks
jasiek343 weeks
admin344 weeks
gisia345 weeks
jordan346 weeks
enisia346 weeks
lekul346 weeks
Maskonp346 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
12216020 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.