Zła passa Pogoni trwa - 0:3 z Mirskiem.
Dodane przez j23 dnia Wrzesień 30 2012 20:45:33
Nadal trwa zła passa piłkarzy Pogoni . Dzisiaj na własnym boisku przegrali 0:3 z Włókniarzem Mirsk. Jest to już czwarta z rzędu porażka zawodników z Wlenia. W pierwszej połowie mimo utraty bramki nawiązali równorzędną walkę z drużyną gości. Niestety druga połowa to zdecydowana przewaga „Włókniarza”.
Rozszerzona zawartość newsa
Nadal trwa zła passa piłkarzy Pogoni . Dzisiaj na własnym boisku przegrali 0:3 z Włókniarzem Mirsk. Jest to już czwarta z rzędu porażka zawodników z Wlenia. W pierwszej połowie mimo utraty bramki nawiązali równorzędną walkę z drużyną gości. Niestety druga połowa to zdecydowana przewaga „Włókniarza” który co raz stwarzał sytuacje podbramkowe. Spotkanie mogłoby się zakończyć dużo gorszym dla Pogoni wynikiem gdyby nie bardzo dobra postawa Pawła Wosia, który kilkakrotnie wybawiał drużynę z opresji. Około 30 minuty drugiej połowy obronił rzut karny, a kilka minut później niewiele brakowało aby powtórzył swój wyczyn po „ręce” w polu karnym. Niestety ostatni strzał jaki oddali goście trafił w światło bramki ustalając wynik spotkania na 0 : 3. W kilka sekund później sędzia zakończył mecz.