Bramki dla Pogoni.
Dodane przez j23 dnia Wrzesień 05 2012 20:18:12
Dzięki staraniom pani Prezes Pogoni Wleń klub nieodpłatnie otrzymał dwie bramki o wymiarach 5m x 2 m.
Iwona Kobierecka – bramki będą służyły dla trzech grup: Żakom, Młodzikom i Orlikom. Są nam niezbędne zarówno na treningach jak i w rozgrywkach turnieju o mistrzostwo klasy terenowej młodzików.

Rozszerzona zawartość newsa
Dzięki staraniom pani Prezes Pogoni Wleń klub nieodpłatnie otrzymał dwie bramki o wymiarach 5m x 2 m.

Iwona Kobierecka
– bramki będą służyły dla trzech grup: Żakom, Młodzikom i Orlikom. Są nam niezbędne zarówno na treningach jak i w rozgrywkach turnieju o mistrzostwo klasy terenowej młodzików. W tym roku nasi młodzi zawodnicy po raz pierwszy zostali zgłoszeni do tych rozgrywek. Bez tego sprzętu mielibyśmy ogromny kłopot. Dlatego bardzo serdecznie chciałabym podziękować dla zarządu i osobiście prezesa KS Karkonosze za nieodpłatne przekazanie bramek.
Nowe kosztują 4200zł i w obecnej sytuacji klubu nie stać na taki wydatek. Już rok temu zwracaliśmy się jako zarząd o niezbędne środki do „gminy” jednak naszych próśb nie uwzględniono. W tym roku dowiedzieliśmy się , że władze „szukają pieniędzy” . Mam nadzieję, że  jednak te środki otrzymamy. Argumentem przemawiającym za tym, że warto w nas inwestować może być fakt, że obecnie organizujemy zajęcia sportowe dla prawie dziewięćdziesięciu osób