Porażka Pogoni.
Dodane przez j23 dnia Maj 03 2012 19:41:16
Bardzo słabo zagrała dzisiaj Pogoń na meczu wyjazdowym w Rybnicy przegrywając z  tamtejszą  „Juvenią” aż 1:5. Wpadkę zaliczyła również KS Maciejowa ulegając LZS  Kostrzyca 3:4. Obie drużyny spadają o jedno oczko. Zyskują Lechia Piechowice która wchodzi na pozycję lidera i Juvenia Rybnica która ze stratą trzech punktów zajmuje na trzecie miejsce.

Rozszerzona zawartość newsa
Bardzo słabo zagrała dzisiaj Pogoń na meczu wyjazdowym w Rybnicy przegrywając z   tamtejszą  „Juvenią” aż 1:5. Zaskakująco słabo zagrała również drużyna Bobrów Wojanów z którą Wlenianie zaledwie zremisowali 0:0, tym razem została dosłownie zdeklasowana tracąc 7 bramek z Lechią Piechowice. Słabsze spotkanie zaliczyła również Maciejowa ulegając LZS  Kostrzyca 3:4. Dzisiejsza porażka skutkuje spadkiem Pogoni na drugie miejsce. Pozycję lidera natomiast przejmuje Lechia. Spada również z trzeciego na czwartą pozycję KS Maciejowa a na jej miejsce wchodzi Juvenia Rybnica tracąc dwa punkty do Pogoni i trzy do lidera grupy.
Pogoń będzie miała szansę zrehabilitować się już w najbliższą niedziele w pojedynku z GLKS Jeżów Sudecki/Czernica. Wysokie zwycięstwo pozwoliłoby zatrzeć gorycz porażki, a powinno  przyjść tym łatwiej, że przeciwnicy okupują koniec tabeli.