W sobotę ukradła puszkę z datkami, dzisiaj sama zbiera pieniądze!
Dodane przez j23 dnia Kwiecień 24 2012 18:12:33
Zatrzymana za kradzież puszki z datkami na leczenie chorych dzieci  41 letnia mieszkanka Wlenia sama zorganizowała zbiórkę pieniędzy rzekomo na pożegnanie jednego z księży. Ta osoba nie ma żadnego upoważnienia ani ks. Proboszcza ani żadnej organizacji działającej przy Kościele. Mówi strażnik Miejski pan Marek Dziatłowicz. W związku z tym chciałbym ostrzec mieszkańców przed przekazywaniem tej Pani jakichkolwiek  pieniędzy.

Rozszerzona zawartość newsa
Zatrzymana za kradzież puszki z datkami na leczenie chorych dzieci 41 letnia mieszkanka Wlenia sama zorganizowała zbiórkę pieniędzy.

Strażnik miejski pan Marek DziatłowiczDzisiaj mieszkańcy Wlenia poinformowali mnie o tym, że kobieta podejrzewana o kradzież puszki z pieniędzmi na leczenie dzieci chodzi i zbiera pieniądze na prezent na pożegnanie jednego z księży. Powołuje się przy tym na osoby z organizacji działających przy parafii. Po sprawdzeniu okazało, ż ks. Proboszcz nie upoważniał pani M.P do zbiórki. W związku z tym chciałbym ostrzec wszystkich mieszkańców przed przekazaniem jakichkolwiek datków tej osobie.

Ani Proboszcz parafii, ani żadna z osób działających w radzie parafialnej czy organizacji i stowarzyszeń działających przy Kościele nie upoważniały tej pani do jakiejkolwiek zbiórki pieniędzy.