Piłkarski weekend
Dodane przez j23 dnia Marzec 30 2012 20:21:22
Ciekawie zapowiada się piłkarski weekend, W sobotę "małe gminne" derby. Na stadionie  w Strzyżowcu w sobotę o godzinie 15.00 zmierzą się Juniorzy Czarnych Strzyżowiec  z Juniorami Pogoni Wleń. W niedzielę o godzinie 11.00 Seniorzy Pogoni zmierzą się w meczu wyjazdowym z drużyną Sokołowca.
Rozszerzona zawartość newsa
Ciekawie zapowiada się piłkarski weekend, W sobotę "małe gminne" derby.

Na stadionie  w Strzyżowcu w sobotę o godzinie 15.00 zmierzą się Juniorzy Czarnych Strzyżowiec  z Juniorami Pogoni Wleń. Obie drużyny zajmują bardzo wysokie miejsca w tabeli. Czarni znajdują się na drugiej lokacie, natomiast piłkarze Pogoni wywalczyli  trzecią pozycję, ze stratą dwóch punktów do Strzyżowca i trzech do lidera grupy LZS Zaręba. Jeżeli dodamy do tego wieloletnią rywalizację obu gminnych drużyn możemy otrzymać bardzo interesujące spotkanie.

W niedzielę o godzinie 11.00 Seniorzy Pogoni zmierzą się w meczu wyjazdowym z drużyną Sokołowca. Sokół jest teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie. Spotkanie obu zespołów w rundzie jesiennej zakończyło się zwycięstwem Wlenia 4-1. Jeżeli w tym sezonie Pogoń zamierza awansować  musi wrócić z wyjazdu z co najmniej kilku bramkowym zwycięstwem. Każdy inny wynik będzie porażką.