Pogoń Wleń - KS Chełmsko 2:3
Dodane przez j23 dnia Kwiecień 03 2011 21:19:23

W niedzielę 3.04. Pogoń Wleń na własnym boisku przegrała z teoretycznie słabszym rywalem z Chełmska 2:3.

Rozszerzona zawartość newsa

W niedzielę 3.04. Pogoń Wleń na własnym boisku przegrała z teoretycznie słabszym rywalem z Chełmska. Początkowo nic nie zapowiadało tragedii. Zawodnicy z Wlenia wychodząc na boisko liczyli na dobry mecz i pierwsze zwycięstwo w tej rundzie rozgrywek. Pierwsze minuty spotkania zdawały się te oczekiwania potwierdzać. Dwie szybkie akcje i Pogoń prowadziła 2:0. Drużyna gości szybko otrząsnęła się z szoku jakim była utrata dwóch bramek i przystąpiła do kontrataku. Przez resztę pierwszej połowy spotkania KS Chełmsko z determinacją dążył do wyrównania kończąc pierwszą połowę wynikiem 2:1. W drugiej połowie Pogoń nadal grała chaotycznie bez pomysłu na pokonanie obrany gości którzy z kolei stworzyli zdecydowanie więcej sytuacji podbramkowych i oddali więcej strzałów na bramkę Wlenian ostatecznie wygrywając spotkanie 3:2.

Niestety po tym meczu wizja utrzymania się w A Klasie zdecydowanie zaczyna się oddalać...