Otwarcie Metamorfozy
Dodane przez j23 dnia Marzec 13 2011 22:04:33

Metamorfoza to już druga, niewielka, ale bardzo sympatyczna restauracja we Wleniu. Powstała dzięki odwadze i uporowi dwóch kobiet.


Rozszerzona zawartość newsa

Metamorfoza to już druga, niewielka, ale bardzo sympatyczna restauracja we Wleniu. Powstała dzięki odwadze i uporowi dwóch kobiet. Były chwile zwątpienia mówią zgodnie obie Panie. Udało się nam dzięki wsparciu przyjaciół, którzy pomagali nie tylko słowem, ale przede wszystkim służyli pomocą w przeobrażeniu dawnego sklepu w restaurację. I to właśnie im Właścicielki Metamorfozy bardzo serdecznie dziękowały.

Teraz kiedy lokal już działa, czuję ulgę, że się udało. Że ten trudny czas mam już za sobą, ale jednocześnie czuję niepokój - mówi pani Anastazia. Od piątku zaczyna się dla mnie zupełnie mowy okres w życiu.

Pochodzę z Legnicy, ale z Wleniem jestem związana od zawsze. Zamierzam tutaj zamieszkać. To bardzo piękna miejscowość - dodaje Pani Krystyna współwłaścicielka lokalu.

Burmistrz Bogdan Mościcki gratulował odwagi i życzył powodzenia. Zapewniał też, że w każdej sytuacji właścicielki mogą liczyć na jego pomoc.

W Metamorfozie zawsze będzie można miło spędzić czas i dobrze zjeść. Nastawiamy się na „domowe jedzenie” - pełnodaniowe obiady, które są przygotowywane w naszej kuchni ze świeżych produktów. - mówi pani Anastazja. - Zapraszamy i życzymy smacznego!
A.Jaśkiewicz