Derby: Czarni - Pogoń 1:0
Dodane przez j23 dnia Październik 10 2010 20:14:12
Po dobrym spotkaniu i dobrej grze obu drużyn Pogoń Wleń uległa Czarnym Strzyżowiec 0:1. Fotorelacja oraz relacja video.

Rozszerzona zawartość newsa
Po dobrym spotkaniu i dobrej grze obu drużyn Pogoń Wleń uległa Czarnym Strzyżowiec 0:1. Fotorelacja. Jutro relacja video.

Mecz walki, te słowa najlepiej obrazują sytuacje z dzisiejszego popołudnia. O ile w pierwszej połowie to Czarni dominowali na boisku o tyle w drugiej, Pogoń ambitnie dążyła do wyrównania. Ostatecznie wynik meczu rozstrzygnął popularny Roman, ładnym strzałem już w 20 minucie meczu.

LZS Czarni Strzyżowiec - GLKS Pogoń Wleń 1:0 (1:0)
bramka: Romaniak 20'

skład Czarnych: Grzeja - Wąsik, Kostrzewa, Fryczka, Mazurkiewicz (Warynkiewicz) - Frankiewicz, Kochan (Romaniak D.), Żmija (Waleryk), Lendzion - Romaniak M., Michalczewski
skład Pogoni: Zdanowicz - Kodzis, Marceluk (Marczyszyn), Chaczko, Rykaczewski - Kunik, Bielat (Obłąk), Tomczak, Świętochowski - Markiewicz, Dziatłowicz