Cenna wygrana Pogoni. Czarnym zabrakło szczęścia.
Dodane przez Tobiasz dnia Kwiecień 23 2010 09:32:27
Sporo emocji dostarczyły gminne drużyny w minioną środę i czwartek. Pogoń odnotowała 3 punkty, Czarni walczyli do końca o cenny punkt, którego jednak nie udało się wywieźć z gorącego terenu.

Rozszerzona zawartość newsa
Sporo emocji dostarczyły gminne drużyny w minioną środę i czwartek. Pogoń odnotowała 3 punkty, Czarni walczyli do końca o cenny punkt, którego jednak nie udało się wywieźć z gorącego terenu.

Cosmos Radzimów w poprzedniej kolejce ograł aktualnego lidera z Markocic a w środę w meczu przeciwko Czarnym potwierdził, że nie był to przypadek. Drużyna ze Strzyżowca rozegrała jeden z lepszych meczów tego sezonu. Napastnicy nie mogli narzekać na brak sytuacji, jedyne czego zabrakło piłkarzom Zielonych to szczęścia do arbitra, który nie potrafił znaleźć sobie miejsca na boisku a swoim decyzjami wypaczył widowisko. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 a honorowe trafienie zaliczył Romaniak.

Cosmos Radzimów - LZS Czarni Strzyżowiec 2:1 (1:0)
bramka: Romaniak 82'
Klasyfikacja strzelców po 16 kolejkach.
skład: Stech - Waleryk, Wiśniewski, Rak, Kostrzewa - Fryczka (Szkuta 15', Żmija 75'), Rzeźnik, Wąsik, Słobodzian - Michalczewski, Romaniak

Pogoń Wleń wybrała się w czwartek do Jeleniej Góry, by zmierzyć się z nieobliczalną drużyną KKSu. Po dobrej grze to Wlenianie mogli cieszyć się z kompletu ważnych punktów. Zwycięstwo zapewnił pod koniec pierwszej części spotkania, strzałem z przed pola karnego, Tomasz Zdanowicz. W meczu doszło do przykrego incydentu, kontuzji doznał podstawowy bramkarz Pogoni Piotr Zdanowicz, jak na razie nie wiadomo ile potrwa absencja kluczowego gracza czerwono - niebieskich. Dzięki tej wygranej, Pogoń awansowała na trzecią pozycję i traci już tylko punkt do drugiej lokaty.

KKS Jelenia Góra - GLKS Pogoń Wleń 0:1 (0:1)
bramka: Zadnowicz 40'
Klasyfikacja strzelców po 16 kolejkach.
skład: P. Zdanowicz (Gunther) – Rykaczewski, Obłąk, Tomczak, Kodzis - Kunik, Marceluk, Woźniczka, Kożuchowski - T. Zdanowicz, Markiewicz (Świętochowski).
Galeria zdjęć na stronie jg24.pl


 
Już w niedziele odbędzie się następna kolejka zmagań o mistrzostwo w A i B klasie. Rywalami naszych drużyn będą LKS Świecie oraz GLKS Jeżów Sudecki-Czernica. Zarówno Czarni jak i Pogoń, będą faworytami tych spotkań a inny wynik jak zwycięstwa naszych drużyn będzie niespodzianką.
Terminarz na najbliższy weekend sprzyja kibicom w naszej gminie, Pogoń rozegra swój mecz o godzinie 11:00, z kolei Czarni wybiegną na boisko o 15:00.

LZS Czarni Strzyżowiec - LKS Świecie
25.04.2010, niedziela, g. 15:00, Strzyżowiec

GLKS Pogoń Wleń - GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
25.04.2010, niedziela, g. 15:00, Wleń