Kradzież w Dino
Dodane przez j23 dnia Październik 06 2018 20:39:37
Trzej sprawcy dokonali włamania do sklepu Dino we Wleniu, skąd ukradli alkohol i papierosy. Teraz szuka ich policja.

Do zdarzenia doszło 3 października 2018 roku ok. godz. 4:40 nad ranem we Wleniu.

Rozszerzona zawartość newsa
Trzej sprawcy dokonali włamania do sklepu Dino we Wleniu, skąd ukradli alkohol i papierosy. Teraz szuka ich policja.


Do zdarzenia doszło 3 października 2018 roku ok. godz. 4:40 nad ranem we Wleniu. Jak wyjaśnia oficer prasowy lwóweckiej policji mężczyźni uszkadzając drzwi wejściowe weszli do sklepu skąd zabrali alkohol i papierosy. 

Sprawcy działali bardzo szybko. Mimo, iż policja niezwłocznie po uruchomieniu się alarmu sklepowego na miejsce wysłała patrol. To nie udało się ich zatrzymać. 

Obecnie przy współpracy z Komendą Wojewódzką we Wrocławiu prowadzone są czynności mające na celu ustalenie tożsamości sprawców – tłumaczy asp. szt. Mateusz Królak, który dodaje także, że mundurowi zabezpieczyli sporo materiału w postaci nagrań z monitoringów - tak sklepowego, jak i miejskiego, który obecnie jest analizowany. Zebrany materiał i sposób działania sprawców porównywany jest także z podobnymi włamaniami w okolicy.


Policjanci zwracają się także z prośbą do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców o przekazywanie ich policji czy to bezpośrednio KPP w Lwówku Śląskim, czy dzwoniąc na numer 112.MAREK DRAL - LWOWECKI.INFO