Fala upałów i potężny konar na miejskim kąpielisku
Dodane przez j23 dnia Lipiec 31 2018 22:37:35
Niemal Dla całej Polski IMGW wydał ostrzeżenia najwyższego trzeciego stopnia dotyczące fali upałów. Dla powiatu lwóweckiego  prognozuje się temperatury maksymalne  od 30°C do 34°C.

Sporo osób szuka ochłody w Bobrze. Tymczasem na „miejskie kąpielisko” obok mostu dopłynął potężny konar.

Rozszerzona zawartość newsa
Niemal Dla całej Polski IMGW wydał ostrzeżenia najwyższego trzeciego stopnia dotyczące fali upałów. Dla powiatu lwóweckiego  prognozuje się temperatury maksymalne  od 30°C do 34°C. Temperatury minimalne w nocy od 17°C do 20°C.  W dniu dzisiejszym zanotowane temperatury maksymalne wyniosły od 30°C do 34°C. W nocy temperatura minimalna wyniesie od 17°C do 19°C. W kolejnych dniach temperatura maksymalna wyniesie od 31°C do 34°C. Dzisiaj we Wleniu termometry lokalnie wskazywały do 36 O  C w cieniu. Gorące afrykańskie powietrze będzie nam towarzyszyć jeszcze kilka dni.

Sporo osób szuka ochłody w Bobrze. Tymczasem na „miejskie kąpielisko” obok mostu dopłynął potężny konar. Jak na razie nikt się nie przejmuje jego obecnością. A plątanina gałęzi może stanowić poważne zagrożenie szczególnie dla dzieci. Może w końcu służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo zareagują, zanim zdarzy się nieszczęście.