Kronika kryminalna KP Lwówek Śląski
Dodane przez Kubek dnia Grudzień 08 2008 20:29:54
Przedstawiamy Państwu kronika kryminalną KP Lwówek Śląski.

Rozszerzona zawartość newsa
Lwówek Śląski    
Prokurator Rejonowy w Lwówku Śląskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec: dwóch mieszkańców Lwówka Śląskiego tj. 43-letniego i 36-letniego mężczyzny oraz 32-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego, podejrzanych o to , że w dniu 20.11.08 grozili pozbawieniem życia 28-letniemu mieszkańcowi powiatu lwóweckiego w celu zwrotu wierzytelności.   
   
Gryfów Śląski   
Funkcjonariusze KP Gryfów Śląski w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem do komórki w Gryfowie Śląskim. Sprawcami okazali się mieszkańcy Gryfowa Śląskiego, 19-to i 25-letni mężczyźni. Zatrzymanych osadzono w policyjnym areszcie.   
   
Lwówek Śląski 
 
01.12.2008r w godzinach wieczorowych funkcjonariusze Sekcji Prewencji i Ruchu Drogowego z KPP w Lwówku Śląskim zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 i 26 lat, którzy wspólnie dokonali rozboju na 34-letnim mieszkańcu Lwówka Śląskiego. Zatrzymanymi mężczyznami okazali się również mieszkańcy Lwówka Śląskiego. Sprawców osadzono w policyjnym areszcie.   
   
GRYFÓW ŚL?SKI   
02.12.2008r.   
Funkcjonariusze KP Gryfów Śląski 47-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego, który będąc w stanie nietrzeźwości kierował po drodze publicznej samochodem ciężarowym marki Opel Combo (badanie I - 1,14 mg/l, badanie II- 1,28 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Sprawcę zatrzymano w policyjnym areszcie.   
Dane zarejestrowane w dniu     05 - GRUDNIA - 2008 r.

Mirsk   
Funkcjonariusze RD KPP Lwówek Śląski zatrzymali 52-letniego mieszkańca Świeradowa Zdrój, który wbrew orzeczonemu przez Sąd Rejowy w Lwówku Śląskim zakazowi prowadzenia pojazdów kierował samochodem osobowym na drodze publicznej.    
   
WLEń   
Funkcjonariusze Prewencji KPP Lwówek Śląski zatrzymali 26-letniego mieszkańca Wlenia,który pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Lwówku Śl. zakazu prowadzenia pojazdów kat A,B kierował samochodem osobowem marki BMW w stanie nietrzeźwości. Wynik badania na zawartość alkoholu - 1 promil.   
Dane zarejestrowane w dniu     06 - GRUDNIA - 2008 r.

MIRSK   
Funkcjonariusze RD KPP Lwówek Śląski zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu lubańskiego, który, kierował rowerem po drodze publicznej, będąc w stanie nietrzeźwości. Wynik badania na zawartość alkoholu 2,1 promila.  

Mirsk    
W wyniku realizacji czynności operacyjnych funkcjonariusze Posterunku Policji Mirsk w miejscu zamieszkania 58-letniego mieszkańca gminy Mirsk ujawnili pobór prądu z pominięciem licznika energii elektrycznej. Wartość strat wynosi nie mniej niż 1500 złotych, na szkodę jednego z koncernu energetycznego.   
Postępowanie prowadzi PP Mirsk.