BROŃ I AMUNICJA W ROZBITYM SAMOCHODZIE
Dodane przez j23 dnia Marzec 13 2018 19:30:28

We Wtorek przed południem, tj. we wtorek 13 marca 2018 roku na drodze powiatowej Wleń – Jelenia Góra w miejscowości Nielestno doszło do czołowego zderzenia osobówki z ciężarówką.

Na miejscu zdarzenia drogowego wykonujący czynności policjanci ujawnili pistolet oraz amunicję na którą ww. mężczyzna nie posiadał zezwolenia. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci ujawnili kolejne sztuki amunicji tego samego kalibru.
Rozszerzona zawartość newsa


AKTUALIZACJA


Na miejscu zdarzenia drogowego wykonujący czynności policjanci ujawnili pistolet oraz amunicję na którą ww. mężczyzna nie posiadał zezwolenia. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci ujawnili kolejne sztuki amunicji tego samego kalibru. Z uwagi na zaistniałą sytuację oraz notowania kryminalne mężczyzny dokonano jego zatrzymania w policyjnym areszcie, prowadzone są także czynności wyjaśniające w kierunku ustalenia celu posiadania nielegalnej broni oraz czy nie została ona użyta do przestępstw.

Sprawą zatrzymanego mężczyzny zajmie się Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim.

mk Mateusz Królak

Dziś przed południem, tj. we wtorek 13 marca 2018 roku na drodze powiatowej Wleń – Jelenia Góra w miejscowości Nielestno doszło do czołowego zderzenia osobówki z ciężarówką.

Kierujący samochodem osobowym marki Mazda 38-letni mieszkaniec Pilchowic nie zachował należytej ostrożności wjeżdżając pod wiadukt, ściął zakręt i zderzył się z samochodem ciężarowym marki MAN kierowanym przez 34-letniego mieszkańca Bolesławca – wyjaśnia asp. szt. Mateusz Królak, rzecznik prasowy Policji w Lwówku Śląskim, który dodaje, iż policjanci kierują wniosek do sądu o ukaranie kierującego Mazdą.

Kierujący samochodem osobowym z niezagrażającymi życiu obrażeniami trafił do szpitala.

Na miejscu zdarzenia oprócz policji i zespołu ratownictwa medycznego pracowali strażacy z OSP KSRG Wleń i OSP Pilchowice.

Zdjęcia: OSP KSRG Wleń
Marek Dral - Lwowecki.info