A.Zych pisze sprostowania.
Dodane przez j23 dnia Styczeń 16 2018 20:09:45
Jest zima i nie można przyzwyczajać ludzi do tego, że drogi będą posypywane. Mówi burmistrz i wyjaśnia, że dotyczy to tylko mieszkańców Marczowa. Dlaczego tylko Marczowa? Widocznie podpadli.

To już kolejne pismo autorstwa A.Zycha za które zapłacili mieszkańcy gminy.

Rozszerzona zawartość newsa
Portal www.wleninfo. pl w przeciągu ostatnich dwóch lat otrzymał kilkanaście żądań sprostowań publikowanych przez nas artykułów. Traktujemy to razem z falą hejtu  jako swoistą zemstę za ujawnienie  przez nas informacji o prowadzonych przez A.Zycha rozmowach w sprawie budowy przetwórni odpadów na terenie Wlenia. Warto w tym kontekście przypomnieć, o wniesieniu przez gminę pozwu przeciwko redaktorowi naczelnemu wlen.info.pl, a następnie pospiesznym jego wycofaniu, gdy okazało się, że dokumenty których rzekomo nie dostarczył,  odnalazły się  w przepastnych szufladach biurek wleńskiego magistratu, czy komentarzach zamieszczanych przez pracowników urzędu na portalach społecznościowych.

 Żenującym jest przy tym fakt, że cały ten cyrk ze sprostowaniami  odbywa się za publiczne pieniądze.

Jego kolejną odsłoną było opublikowanie przez  lwowecki.info  pisma burmistrza A. Zycha w którym zarzuca nierzetelność notce prasowej Urzędu Marszałkowskiego i żąda jej sprostowania przez tenże portal.

Równie, delikatnie pisząc „dziwaczne” jest pismo które otrzymało wleninfo. pl dotyczące artykułu „Samochód pożarniczy na piaskarkę to nowy pomysł burmistrza” , a konkretnie fragmentu tekstu „ Natomiast na dzień dzisiejszy jak mówił burmistrz sytuacja jest taka jaka jest i nie można przyzwyczajać ludzi do tego, że drogi będą posypywane".

Według A Zycha stwierdzenie to jest wyrwane z kontekstu ponieważ dotyczyło jedynie odśnieżania we wsi Marczów!
 

  Naprawdę trudno zrozumieć, cóż to takiego uczynili burmistrzowi mieszkańcy Marczowa, skoro zamierza przyzwyczajać ich do tego, że w zimie drogi będą nieposypane i nieodśnieżone. A może to taki eksperyment? Najpierw mieszkańcy Marczowa, a jak się przyzwyczają to resztę gminy!

PS.
Teraz oczekuję od burmistrza żądania sprostowania - sprostowania. W końcu to tylko kolejne pismo za które jak zawsze zapłacą  mieszkańcy gminy.

A.Jaśkiewicz