To już prawdziwy wysyp próśb o interwencję! Tym razem o śmieciach w lesie informują mieszkańcy Łupek i Wlenia.
Dodane przez j23 dnia Wrzesień 02 2017 20:26:32
Po apelu burmistrza o zgłaszanie sytuacji naruszających porządek w gminie, na wleninfo mamy prawdziwy wysyp próśb o interwencje. Tym razem o śmieciach w lesie informują mieszkańcy Łupek i Wlenia. Każdą prośbę o interwencję traktujemy bardzo poważnie i o zdarzeniach o których informują nas mieszkańcy staramy się natychmiast powiadamiać odpowiedzialne służby.
Rozszerzona zawartość newsa

Po apelu burmistrza o zgłaszanie sytuacji naruszających porządek w gminie, na wleninfo mamy prawdziwy wysyp próśb o interwencję.  W większości dotyczą one  śmieci zalegających przy drogach i w lasach. Świadczy to o coraz większej świadomości mieszkańców. Niestety jak widać na zdjęciach nie wszystkich. W dwóch przypadkach udało się ustalić sprawców wywożenia śmieci do lasów. Pierwszy dotyczył  mieszkańca Marczowa, w drugim przypadku pracownicy Urzędu Gminy odpady wprost sprzed ratusza wywozili na teren parku Krajobrazowego. 

Każdą prośbę o interwencję traktujemy bardzo poważnie i o zdarzeniach o których informują nas mieszkańcy staramy się natychmiast powiadamiać odpowiedzialne służby. Niestety, bardzo często zdarza się, że osoby które zgłaszają się do nas wprost mówią, że nie mają zaufania do władz gminy.

Wczoraj otrzymaliśmy kolejne informacje o dzikich  wysypiskach.  Tym razem mieszkańcy Łupek zauważyli worki z gruzem przy drodze leśnej w kierunku wiaduktu w Marczowie, a mieszkaniec Wlenia poinformował nas o śmieciach przy drodze wylotowej w kierunku Lwówka Ślaskiego w okolicy znaku Wleń.

Śmieci przy drodze w kierunku Lwówka Śląskiego.

Śmieci w lesie przy drodze pomiędzy Łupkami, a wiaduktem w Marczowie.Andrzej Jaśkiewicz
Radny Marek Dral