Pogoń Wleń - Piast Bolków 0 : 5
Dodane przez j23 dnia Marzec 26 2017 19:31:16
To nie był dobry początek rundy wiosennej  dla  Pogoni. Po raczej wyrównanej grze w pierwszej połowie i utracie gola, po przerwie goście całkowicie zdominowali drużynę gospodarzy, średnio co 10 minut umieszczając piłkę w ich bramce.

Rozszerzona zawartość newsa
To nie był dobry początek rundy wiosennej  dla  Pogoni. Po raczej wyrównanej grze w pierwszej połowie i utracie gola, po przerwie goście całkowicie zdominowali drużynę gospodarzy, średnio co 10 minut umieszczając piłkę w ich bramce. Przypomina to nieco początek rundy jesiennej który dla piłkarzy Wlenia był równie słaby. Jednak po bardzo dobrej końcówce Pogoń zakończyła rundę na wysokim szóstym miejscu w tabeli.

Za tydzień na wyjeździe Pogoń gra z Orłem Wojcieszów.  Od przyszłej niedzieli rusza również B klasa.vPilchowce  w Wojcieszowie zmierzy się z Budowlanymi, a Czarni Strzyzwiec na własnym boisku  z KS Włodzice.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII


SPARING PILCHOWICE - CZERNICA


Dobry mecz i zasłużone zwycięstwo Pilchowic. Mimo, że to tylko sparing kibice jak zwykle nie zawiedli. W wynik to bardzo dobry prognostyk na rozpoczynające się za tydzień rozgrywki ligowe.
ANDRZEJ JAŚKIEWICZ