10 URODZINY WLENINFO.
Dodane przez j23 dnia Marzec 14 2017 06:37:20
Dokładnie 10 lat temu 14 marca 2007 roku www.wleninfo.pl odnotował pierwsze sześć odwiedzin. Pomysł na stworzenie lokalnej strony informacyjnej zrodził się w styczniu tego samego roku w grupie kilku osób.
Strona bardzo szybko stała się bardzo popularnym źródłem informacji o gminie i jej historii. Łącznie opublikowaliśmy około dwa i pół tysiąca artykułów oraz zamieściliśmy prawie dwanaście tysięcy zdjęć. O popularności wleninfo może świadczyć ilość zamieszczonych przez użytkowników  opinii i komentarzy

Rozszerzona zawartość newsa
Dokładnie 10 lat temu 14 marca 2007 roku www.wleninfo.pl odnotował pierwsze sześć odwiedzin. Pomysł na stworzenie lokalnej strony informacyjnej zrodził się w styczniu tego samego roku w grupie kilku osób: Loadera, Wahana, Pereza, Kubka, J23 i Tobiego. Prace nad jego realizacją  postępowały na tyle szybko, że już dwa miesiące później popularne „info” zostało uruchomione.   W momencie powstania był to jeden z pierwszych lokalnych portali internetowych w regionie. Od pierwszego dnia tworzony społecznie przez entuzjastów i pasjonatów. Strona bardzo szybko stała się bardzo popularnym źródłem informacji o gminie i jej historii. Łącznie opublikowaliśmy około dwa i pół tysiąca artykułów oraz zamieściliśmy prawie dwanaście tysięcy zdjęć. O popularności wleninfo może świadczyć ilość zamieszczonych przez użytkowników  opinii i komentarzy. Nasi czytelnicy komentowali newsy ponad czterdzieści trzy tysiące razy!  W przeciągu dziesięciu lat działalności skład redakcji kilkakrotnie ulegał zmianie. Dzisiaj strona jest redagowana przez Andrzeja Jaśkiewicza który pełni jednocześnie funkcję redaktora naczelnego oraz Marka Drala. Każdego dnia docieramy z informacjami do blisko dwóch tysięcy osób. Wleninfo nigdy nie cieszyło się poparciem lokalnych władz. Wprost przeciwnie. Mimo wielokrotnych nacisków i presji wleninfo.pl pozostało niezależnym portalem informacyjnym. Tak jak dziesięć lat temu redagowanym społecznie przez zapaleńców i pasjonatów.


Statystyki wejść w marcu 2007 roku
Statystyki wejść w 2017 roku.


Andrzej Jaśkiewicz