SIŁOWNIA POD CHMURKĄ W NIELESTNIE
Dodane przez j23 dnia Październik 25 2016 19:58:32
W ostatnich latach dotarła do nas moda na siłownie zewnętrzne. Urządzenia do ćwiczeń fitness z roku na rok stają się coraz bardziej popularne.
Zapotrzebowanie na tego typu miejsca do rekreacji pomału dostrzegają także lokalne władze.
Nie bez problemów, ale w końcu wymarzone miejsce do ćwiczeń na świeżym powietrzu mają także mieszkańcy Nielestna w gminie Wleń. W ostatnich dniach przy świetlicy wiejskiej zamontowano 5 urządzeń fitness
Rozszerzona zawartość newsa
W ostatnich latach dotarła do nas moda na siłownie zewnętrzne. Urządzenia do ćwiczeń fitness z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Pozwalają one łączyć aktywność fizyczną z przebywaniem na świeżym powietrzu. Z urządzeń tych mogą korzystać zarówno osoby dorosłe jak i młodzież.

Zapotrzebowanie na tego typu miejsca do rekreacji pomału dostrzegają także lokalne władze. Dzięki czemu coraz częściej w parkach, centrach miast, ale także na wsiach, przy świetlicach wiejskich powstają siłownie „pod chmurką”.

Nie bez problemów, ale w końcu wymarzone miejsce do ćwiczeń na świeżym powietrzu mają także mieszkańcy Nielestna w gminie Wleń. W ostatnich dniach przy świetlicy wiejskiej zamontowano 5 urządzeń fitness, w tym:

Urządzenie typu „wioślarz” + pylon
Aktywizuje wszystkie części ciała. Poprawia ogólną wydolność organizmu, wytrzymałość ogólną oraz siłę.

Urządzenie typu „wyciskacz siedząc” + pylon
Wykonując ćwiczenie trenujemy przede wszystkim górne partie mięśniowe, a ponadto poprawiamy rozwój mięśni klatki piersiowej, obręczy barkowej oraz kończyn górnych, a także wpływamy na przyrost masy mięśniowej

Urządzenie typu „wyciąg górny” + pylon
Ćwiczenie wzmacnia górne partie ciała, mięśnie masę ramion oraz najszerszy grzbietu. Pomaga budować mięśniową.

Urządzenie typu „narciarz” + pylon
Ćwiczenie aktywizuje i wzmacnia dolne partie mięśniowe. Poprawia sprawność kończyn górnych oraz ogólną kondycję fizyczną

Urządzenie typu „wahadło” + pylon
Ćwiczenie aktywizuje dolne części ciała i wzmacnia kręgosłup. Dodatkowo pomaga usprawnić zmysł równowagi, działa rozluźniająco. Poprawia koordynację ruchową.

Koszt inwestycji to 20.886,63 złotych


 MAREK DRAL - LWÓWECKI.INFO
ANDRZEJ JAŚKIEWICZ