SPORTOWA NIEDZIELA
Dodane przez j23 dnia Październik 09 2016 19:55:21
WKS zagrał dzisiaj naprawdę dobry mecz. Szybkie, dobrze przeprowadzone akcje kończyły się strzałami w światło bramki KS – u, zarówno z dystansu jak i z pola karnego.  Niestety za każdym razem piłka kończyła lot w rękach bramkarza gości.

Nie powiodło się dzisiaj Pogoni Wleń która przegrała w Mysłakowicach 3 : 5 z tamtejszym Orłem. Natomiast Czarni Strzyżowiec zdeklasowali dotychczasowego lidera KS Pławna i aktualnie zajmują   drugą pozycję w tabeli

Rozszerzona zawartość newsa
WKS zagrał dzisiaj naprawdę dobry mecz. Szybkie, dobrze przeprowadzone akcje kończyły się strzałami w światło bramki KS – u, zarówno z dystansu jak i z pola karnego.  Niestety za każdym razem piłka kończyła lot w rękach bramkarza gości. Piłkarze Maciejowej mimo że okazji do zdobycia gola mieli zdecydowanie mniej, wykazali się dużo większą skutecznością.  Pierwszy gol dla KS padł już w pierwszej połowie. Po przerwie mimo, że Pilchowice desperacko dążyły do wyrównania to goście po raz drugi pokonali bramkarza WKS utrzymując ten wynik do końca spotkania.

Nie powiodło się dzisiaj Pogoni Wleń która przegrała w Mysłakowicach 3 : 5 z tamtejszym Orłem. Natomiast Czarni Strzyżowiec zdeklasowali dotychczasowego lidera KS Pławna i aktualnie zajmują   drugą pozycję w tabeli mając na koncie taką samą ilość punktów jak zajmujący pierwsze miejsce KS Włodzice ale gorszy dorobek bramkowy.

Za tydzień Pogoń na Własnym boisku zagra z  Chełmskiem  Śląskim. WKS z GLKS Jeżów Sudecki/Czernica, a Czarni z Rolnikiem Rząsiny.