URODZINY WKS
Dodane przez j23 dnia Lipiec 19 2016 22:24:15
Ponad rok temu w Pilchowicach został reaktywowany klub piłkarski. Początkowo mimo wielkich ambicji na boisku bywało rożnie, ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu piłkarzy i działaczy z każdym kolejnym meczem było lepiej.
 W najbliższą sobotę na stadionie w Pilchowicach z okazji pierwszych urodzin WKS odbędzie się festyn sportowy przy współudziale Czarnych Strzyżowiec.

Głównym punktem programu będzie sparing między wspomnianym zespołami.
Rozszerzona zawartość newsa
Ponad rok temu w Pilchowicach został reaktywowany klub piłkarski. Początkowo mimo wielkich ambicji na boisku bywało rożnie, ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu piłkarzy i działaczy z każdym kolejnym meczem było lepiej. W najbliższą sobotę na stadionie w Pilchowicach z okazji pierwszych urodzin WKS odbędzie się festyn sportowy przy współudziale Czarnych Strzyżowiec.

Głównym punktem programu będzie sparing między wspomnianym zespołami.

Derby  - mecz między zespołami z tej samej miejscowości czy gminy zawsze dostarczały zarówno zawodnikom jak kibicom ogromnych emocji.

Prezes WKS Rafał Zych - Niestety decyzją OPZN nasze drużyny nie będą mogły spotkać się w ramach rozgrywek ligowych. Dlatego wspólnie z działaczami klubu Czarni Strzyżowiec podjęliśmy decyzję by cyklicznie  organizować takie spotkania pomiędzy klubami naszej gminy. Pierwsze gminne derby już w najbliższą sobotę o godzinie 16.30 na stadionie w Pilchowicach. Poza tym przewidujemy wiele atrakcji, gier i konkursów , Bogato zaopatrzony bufet da możliwość skosztowania lokalnych przysmaków. Po meczu zapraszamy na zabawę przy muzyce mechanicznej DJ do późnych godzin nocnych - dodaje prezes


ZAPRASZAMY