I ZNOWU SIĘ CZEPIAM! Tym razem piasku na poboczach.
Dodane przez j23 dnia Czerwiec 02 2016 19:48:16
Nieuprzątnięte zwały piachu na ulicach, zarośnięte trawą pobocza, taki widok nie zachęca potencjalnych turystów do odwiedzenia Wlenia.
Kto odpowiada za porządek na drogach? Wygląda na to, że nikt!
Gmina nie sprząta dróg powiatowych bo to problem starostwa.
Starostwo nie sprząta bo nie ma pieniędzy. Mieszkańcy Wlenia przywykli do bałaganu.
Kto według ciebie powinien sprzątać drogi i chodnik – WYPEŁNIJ ANKIETĘ.


Rozszerzona zawartość newsa
Nieuprzątnięte zwały piachu na ulicach, zarośnięte trawą pobocza, taki widok nie zachęca potencjalnych turystów do odwiedzenia Wlenia.

 O brudzie na obwodnicy pisałem dwa miesiące temu. Czy od tego czasu coś się zmieniło? Można powiedzieć, że tak. Psie kupy pozasychały, a ostatnio padające deszcze zmyły je z chodnika na ulicę! Zarośnięte pobocza i piach na ulicach (również tych gminnych) to problem z którym od lat nie potrafią sobie poradzić władze Wlenia. Temat brudu był poruszany nawet na jednej z ostatnich sesji. Okazało się, że obwodnica to droga powiatowa i gmina nie ma obowiązku jej sprzątać! A, że zalegający piach i zarośnięte pobocze psują i tak już mizerny wizerunek miasta? tym władze ani radni nie zamierzają się przejmować! Przecież to nie ich problem! Mam wrażenie, że mieszkańców Wlenia również mało to obchodzi!

Szanowny panie Burmistrzu! Szanowna Rado! Szanowny panie Starosto! Mnie naprawdę nie obchodzi kto odpowiada za porządek na drogach we Wleniu. Zupełnie mnie nie interesuje do kogo należy ten teren. Może w końcu pan Burmistrz z panem Starostą uzgodnią kto będzie sprzątał chodniki i pobocza, tym bardziej że obaj panowie pochodzą z Wlenia i dobro miasta ponoć szczególnie leży im na sercu.Nie są to tylko zaniedbania tegoroczne. Tak wyglądało wykaszanie trawy w ubiegłym roku! Trawa leżała na chodniku aż zgniła! Pozostawiam to bez komentarza. Inna sprawa, że mieszkańców Wlenia taki widok wcale nie razi!
Andrzej Jaśkiewicz