3 : 7 w meczu Pogoni z Woskarem Szklarska Poręba.
Dodane przez j23 dnia Sierpień 23 2015 17:54:04
Pechowo rozpoczął się sezon dla Pogoni. W niedzielę Wleń który rozpoczyna walkę o utrzymanie  w A klasie zmierzył się z faworytem grupy Woskarem Szklarska Poręba.  Woskar poprzedni sezon zakończył na bardzo dobrym drugim miejscu, a teraz walczy o awans do „okręgówki”. Wynik 3 : 7 dla gości nie był dla nikogo zaskoczeniem.

Rozszerzona zawartość newsa
Pechowo rozpoczął się sezon dla Pogoni. W niedzielę Wleń który rozpoczyna walkę o utrzymanie  w A klasie zmierzył się z faworytem grupy Woskarem Szklarska Poręba.  Woskar poprzedni sezon zakończyła na bardzo dobrym drugim miejscu, a teraz walczy o awans do „okręgówki”.

Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej gry obu zespołów. Pogoń nie zdeprymowana  bardziej utytułowanym przeciwnikiem nawiązała w miarę równorzędną walkę.  Po pierwszej straconej bramce, Wleń po strzale Ernesta Pilnego był bliski wyrównania. Niestety piłka odbiła się od słupka nie trafiając w światło bramki. W kolejnych minutach Woskar spychał Pogoń do coraz głębszej defensywy do przerwy podnosząc wynik na 2 : 0.

Druga połowa to pokaz szybkiej dynamicznej piłki granej przez drużynę gości i niemal całkowita dominacja na boisku potwierdzona pięcioma kolejnymi golami. Mimo wszystko sporo uznania należy się stojącemu w bramce Damianowi Ginter. Tylko dzięki jego postawie wynik nie był jeszcze wyższy.
W końcówce przy wyniku 7: 0 goście wyraźnie sobie odpuścił ewidentnie lekceważąc przeciwnika. Bardzo szybko przekonali się, że nawet potencjalnie słabszy rywal może być niebezpieczny. W kilkunastu ostatnich  minutach meczu stracili aż trzy bramki w tym jedną z „samobója”.