5:3 dla Pogoni w meczu ze Zbylutowem.
Dodane przez j23 dnia Kwiecień 12 2015 20:21:13
Wynikiem 5 : 3 zakończył się mecz Pogoni Wleń ze Zbylutem Zbylutów.
Pogoń zaczęła bardzo dobrze już w pierwszej minucie padła pierwsza bramka. Na drugą trzeba było czekać zaledwie kilka minut, bo już w pod koniec pierwszego kwadransa było 2:0 dla Wlenia ... .

Rozszerzona zawartość newsa

Pogoń zaczęła bardzo dobrze już w pierwszej minucie padła pierwsza bramka. Na drugą trzeba było czekać zaledwie kilka minut, bo już w pod koniec pierwszego kwadransa było 2:0 dla Wlenia.
Przez pozostała część meczu na boisku działo się niewiele. Wleń wyraźnie sobie odpuścił a Zbylutowowi zabrakło umiejętności i doświadczenia w walce o wyrównanie. W końcówce pierwszej połowy Pogoń podwyższyła prowadzenie do trzech goli. Tym wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Po przerwie zaledwie w ciągu siedmiu minut Zbylutów zdobył dwie bramki! Obie padły w bardzo podobnych okolicznościach, ze strzałów z dystansu ponad głowami obrońców. Utrata goli podziałała na zawodników GLKS-u niczym kubeł zimnej wody. Zepchnęli przeciwników do głębokiej defensywy zdobywając kolejne dwie bramki. Ostatnim akordem meczu był gol dla gości zdobyty z rzutu wolnego dosłownie trzydzieści sekund przez gwizdkiem sędziego kończącym spotkanie.