Cenne zwycięstwo Pogoni !!!
Dodane przez Wahan dnia Maj 03 2009 20:21:22
Pogoń wygrała ważne spotkanie z Lechią w Piechowicach i dzięki temu zwycięstwu powróciła na 3 miejsce w tabeli.
Rozszerzona zawartość newsa

Już od pierwszych minut podopieczni Kazimierza Jóźwickiego narzucili swój styl gry, co sprawiało spore problemy Lechitom. Dobra gra w obronie, składnie przeprowadzane akcje to zupełnie inna Pogoń niż ta, która grała w ostatnich spotkaniach. W 20 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do siatki gospodarzy trafił Tomczak. Ta bramka podcięła skrzydła piłkarzom Lechii. W 37 minucie także po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na 2:0 podwyższył Kołłątaj. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Drugie 45 minut to zupełnie inna gra. Pogoń nastawiła się na kontratak, a Lechia prowadziła grę. W 65 minucie gospodarze zdobyli kontaktową bramkę po ewidentnym błędzie naszych stoperów. Wleńscy piłkarze także mieli swoje szanse na podwyższenie wyniku, jednak najpierw Rzeźnik trafił w bramkarza, a chwilę później Kołłątaj nie trafił w bramkę. Do końca spotkania żadnej z drużyn nie udało się zmienić rezultatu.

Skład Pogoni: Chmielewski - Kodzis Piotr, Kodzis Paweł, Idzi (Daszkiewicz 70'), Marceluk II - Bielat, Wąsik, Tomczak, Kunik, Rzeźnik - Kołątaj (Dziatłowicz 75')
Bramki dla Pogoni: Tomczak, Kołątaj

Lechia Piechowice – Pogoń Wleń 1:2

KS Maciejowa – Juvenia Rybnica 1:2 (1:1)
Bobry Wojanów – GLKS Czernica 3:0 (2:0)
UKS Sosnówka – LZS Kostrzyca 1:2 (0:1)
Przyjaciele Gola – Hottur Borowice 2:0 (1:0)
Sokół Sokołowiec – Potok Karpniki 2:0 (0:0)
KKS Jelenia Góra – Woskar II Wojcieszyce 0:3 vo

Aktualna lista strzelców po 18 kolejkach.

W 20 kolejce A klasy, Czarni Strzyżowiec podejmowali na własnym boisku zespół z Leśnej. Niestety mecz zakończył się porażką gospodarzy 5:1

Pogoń Markocice – Olsza Olszyna 3:0

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiej relacji z zeszłego meczu Pogoni Wleń z Woskarem II Szklarska Por. - Wojcieszyce, który zakończył się przegraną Pogoni 0:1