SPRAWCY POBICIA PIOTRA CH. ZATRZYMANI
Dodane przez j23 dnia Marzec 23 2015 13:14:11
Od kilku dni mieszkańców Wlenia bulwersuje sprawa  Piotra Ch, ktróry w wyniku pobicia od kilku dni w stanie ciężkim przebywa na oddziale intensywnej terapii lwóweckiego szpitala. Jak informuje oficer prasowy policji sprawcy pobicia zostali zatrzymani, a za popełniony czyn grozi im teraz do 8 lat pozbawienia wolności.

Rozszerzona zawartość newsa
Trzech sprawców pobicia zatrzymanych.

 Libacja alkoholowa we Wleniu zakończyła się pobiciem jednego z uczestników. W stanie ciężkim przebywa na oddziale intensywnej terapii. Policjanci zatrzymali  sprawców tego zdarzenia.

Do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim zgłosiła się mieszkanka Wlenia która złożyła zawiadomienie o pobiciu jej brata 45 letniego mieszkańca Wlenia. W wyniku kłótni w trakcie libacji alkoholowej trzej sprawcy dotkliwie pobili pokrzywdzonego. Mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony przez pogotowie ratunkowe na oddział intensywnej terapii do Szpitala w Lwówku Śląskim.

Dzielnicowemu udało się ustalić z kim mężczyzna pił alkohol i kto go tak dotkliwe pobił. Kilka dni po zdarzeniu zatrzymany został pierwszy ze sprawców 36 letni mieszkaniec Wlenia. Obecnie zatrzymani są już wszyscy sprawcy tego pobicia.

Policjanci ustalają teraz dokładne okoliczności zdarzenia. Za popełnienie tego przestępstwa
zatrzymanym grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.

 Oficer Prasowy KPP Lwówek Śląski
st.asp. Mateusz Królak