JEST ZIMA! MA BYĆ SLISKO!
Dodane przez j23 dnia Luty 04 2015 20:01:43
Tegoroczna zima jest wyjątkowo ciężka i uciążliwa dla niektórych firm odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie dróg gminnych. Gdy wydaje się, że już, już zakwitną krokusy, nagle bez żadnego ostrzeżenia, niczym grom z jasnego nieba, sypie śnieg i ściska mróz.

Rozszerzona zawartość newsa
Tegoroczna zima jest wyjątkowo ciężka i uciążliwa dla niektórych firm odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie dróg gminnych. Gdy wydaje się, że już, już zakwitną krokusy, nagle bez żadnego ostrzeżenia, niczym grom z jasnego nieba, sypie śnieg i ściska mróz. Dlatego trudno się dziwić i mieć pretensje, że po raz kolejny zaskoczyła drogowców.

Na filmiku poniżej widać jak w środę około godziny siódmej rano wyglądała droga od wiaduktu do Marczowa. O dziwo drogi powiatowe o tej porze były  odśnieżone i posypane! Czyli jednak można!

Jeżeli komuś wydaje się, że gorzej być nie może powinien wybrać się do Bełczyny. Z informacji na stronie Urzędu Miasta wynika, że drogi w Bełczynie odśnieżane nie będą! Na razie nie wiadomo czym mieszkańcy sołectwa narazili się urzędnikom.

Patrząc na stan nawierzchni dróg po opadach śniegu trudno się dziwić, że numery telefonów „podmiotów” z którymi zostały podpisane umowy zostały przez gminę „utajnione”, a sama informacja została zamieszczona w taki sposób, żeby jakiś wkurzony kierowca za szybko jej nie odnalazł.

Ale w końcu mamy zimę, a w zimie ma być zimno i ślisko!OBEJRZYJ WIDEO
Pismo jest odpowiedzią na pytanie skierowane do Urzędu Miasta i gminy przez  pana Marka Drala o zimowe utrzymanie dróg gminnych.ANDRZEJ JAŚKIEWICZ