Grad goli z Sobotą!
Dodane przez j23 dnia Sierpień 24 2014 20:25:30
Aż osiem bramek zdobyli piłkarze Wlenia w drugim meczu rundy jesiennej z LZS Sobota.  Piłkarze  Soboty po ubiegłotygodniowym zwycięstwem nad Kościelnikiem wyszli na boisko zbyt pewni siebie. Już po pierwszych 10 minutach meczu Pogoń sprowadziła drużynę gości na ziemię.
Rozszerzona zawartość newsa
 Piłkarze  Soboty po ubiegłotygodniowym zwycięstwem nad Kościelnikiem wyszli na boisko zbyt pewni siebie. Już po pierwszych 10 minutach meczu Pogoń dwoma strzelonymi bramkami sprowadziła drużynę gości na ziemię. 

Po piętnastu minutach gry i dwóch straconych golach  LZS próbował przejąć inicjatywę. Jednak dwie niemal następujące po sobie akcje, na szczęście dla gospodarzy zakończyły się strzałami w słupek i poprzeczkę. Na ripostę Pogoni nie trzeba było długo czekać. Do końca spotkania jej zawodnicy jeszcze sześć razy umieścili piłkę w bramce Soboty. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:1.

Tak jak pisałem poprzedni autorami sporej niespodzianki była dzisiaj Kwisa Mroczkowice, która zremisowała z Bielanami Biedrzychowice 3:3. Najwyraźniej z kryzysu otrząsnął się LZS Kościelnik który gładko pokonał Zbylutów 6:1.
Po pierwszych dwóch kolejkach Pogoń Wleń zajmuje pozycję lidera w grupie.

Wojtek Świętochowski - 4
Michał Macur             - 2
Ernest Pilny               - 1
Krzysztof Michalak      - 1

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII


Andrzej Jaśkiewicz