SIŁOWNIA NA BOISKU.
Dodane przez j23 dnia Maj 17 2014 19:43:48
W ramach podpisanej przez Pogoń Wleń umowy na dofinansowanie bazy sportowej, dzisiaj na boisku sportowym zostały zamontowane urządzenia siłowni zewnętrznej. - Siłownia jest dostępna dla wszystkich mieszkańców gminy niezależnie od wieku.  Zachęcam do korzystania z tej formy aktywności fizycznej.
 Mówi prezes GLKS pani Iwona Kobierecka i mimo padającego deszczu daje przykład.

Rozszerzona zawartość newsa
W ramach podpisanej przez Pogoń Wleń umowy na dofinansowanie bazy sportowej dzisiaj na boisku sportowym zostały zamontowane urządzenia siłowni zewnętrznej.

- Siłownia jest dostępna dla wszystkich mieszkańców gminy niezależnie od wieku. Mówi prezes GLKS pani Iwona Kobierecka. W najbliższym czasie uporządkujemy teren wokół przyrządów, ustawimy ławeczki, ale już teraz zapraszam na stadion do korzystania z tej formy aktywności fizycznej.

- Jest to jednocześnie pierwszy etap modernizacji naszego boiska. W ramach realizowanego obecnie projektu wymienimy część ławek, zostaną zamontowane piłko - chwyty oraz zakupimy nowe bramki dla "młodzików" i "żaków". Aktualnie Pogoń Wleń prowadzi zajęcia dla ponad dziewięćdziesięciu osób – dzieci i młodzieży. Ciekawostka jest, że na organizowane przez Pogoń zajęcia przyjeżdżają dzieci z Rząśnika, Sokołowca i Pławnej.
Dodaje pani Prezes.

    
 

Montaż przyrządów.


Jeszce tylko podpisy pod dokumentami... .I mimo padającego deszczu  można poćwiczyć!

GALERIA