Brak wyobraźni? czy głupota?
Dodane przez Administrator dnia Grudzień 01 2013 17:17:37
Porozrzucane po placu betonowe płyty, hałdy ziemi i głębokie na ponad 1,5 metra wykopy to krajobraz jaki pozostawił po sobie KZOM zaledwie kilkadziesiąt metrów od boiska szkolnego. Czy  burmistrz Mościcki wyciągnie konsekwencje wobec osób odpowiedzialnych za ten bałagan?

Rozszerzona zawartość newsa
Porozrzucane po placu płyty, hałdy ziemi i głębokie na ok 1,5m wykopy. Tak wygląda miejsce w którym KZOM usuwał awarię sieci wodociągowej. Może się zdarzyć, że pewnych robót nie zdąży się wykonać w godzinach pracy.

Jednak w takim wypadku teren, a szczególnie wykop powinien zostać oznakowany tablicami i zabezpieczony przed dostępem osób postronnych. Tym bardziej jeżeli kilkadziesiąt metrów dalej znajduje się boisko szkolne.

Zaledwie kilka chwil po wyjeździe ekipy remontowej na placu pojawiła się gromadka zaciekawionych wykonywanymi pracami dzieci” mówi mieszkaniec pl.Bohaterów Nysy. „Gdyby któreś się pośliznęło i wpadło do rowu to by się utopiło” dodaje.

Totalną ignorancją przepisów i zupełnym brakiem wyobraźni graniczącą z głupotą popisały się osoby odpowiedzialne za pozostawienie tego miejsca w takim stanie.
 
Bezpośredni nadzór nad działalnością KZOM pełni burmistrz Bogdan Mościcki i to on powinien wyciągnąć konsekwencje wobec osób odpowiedzialnych za te karygodne zaniedbania. Jadnak znając miejscowe „uwarunkowania” raczej bym na to nie liczył.
A.JAŚKIEWICZ