7:2 WLEŃ - WOJCIECHÓW
Dodane przez j23 dnia Październik 20 2013 21:45:07
Festiwal niewykorzystanych szans! Takiego początku meczu chyba nikt się nie spodziewał. Już w pierwszej minucie  Bazalt Wojciechów strzelił gola Pogoni!
Kibice przecierali oczy ze zdumienia. Na szczęście był to tylko wypadek przy pracy.

Rozszerzona zawartość newsa
Festiwal niewykorzystanych szans. Takiego początku meczu chyba nikt się nie spodziewał. Już w pierwszej minucie  Bazalt Wojciechów strzelił gola Pogoni!

Kibice przecierali oczy ze zdumienia. Na szczęście był to tylko wypadek przy pracy. Pogoń dosłownie kilkadziesiąt sekund później wyrównała a po kolejnych dwóch minutach uzyskała prowadzenie. Swoją dominację na boisku gospodarze potwierdzili kolejnymi trzema bramkami. Jednak pierwsza połowa spotkania powinna zakończyć się co najmniej wynikiem dwucyfrowym. Wlenianie nie wykorzystali dosłownie kilkunastu sytuacji w  których piłka „musiała” wpaść do bramki gości a jakimś cudem lądowała w rękach bramkarza albo poza linia końcową boiska.

W drugiej połowie Wleń nadal dominował na boisku jednak już nie tak zdecydowanie. Zaledwie dwukrotnie piłka znalazła się w siatce bramki  przeciwników. Ci nie pozostali dłużni i po błędach obrony raz pokonali Pawła Wosia.

Niestety piłkarze Bazaltu braki techniczne i kondycyjne nadrabiali agresją. Ich zawodnicy otrzymali aż trzy żółte kartki i jedną czerwoną. Czerwoną kartką został również ukarany piłkarz Pogoni który zirytowany brutalnym faulem popchnął przeciwnika.WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII

FOTORELACJA Z MECZU JUNIORÓW
WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII