MAKABRA W KLECZY!
Dodane przez j23 dnia Październik 15 2013 21:00:06
W niedzielę jeden z mieszkańców Kleczy omal nie stracił głowy i to dosłownie. W trakcie "rodzinnej" sprzeczki jeden z adwersarzy użył piły spalinowej najwyraźniej z zamiarem okaleczenia przeciwnika. Łańcuch dosłownie o włos minął tętnicę szyjną. Poszkodowany stracił jednak część ucha. Z ranami policzka i szyi trafił do szpitala.
Rozszerzona zawartość newsa
W niedzielę  na terenie gminy doszło do makabrycznego zdarzenia. W trakcie „rodzinnej” sprzeczki piłą motorową został okaleczony mieszkaniec jednej z wiosek.
Tuż przed Kleczą samochód jadącego z Wlenia W. został zablokowany przez auto  Wi. Między mężczyznami prawdopodobnie doszło do sprzeczki, w pewnej chwili młodszy z napastników odpalił piłę spalinową i zamachnął się w kierunku W. Ten w ostatnim momencie uchylił się, co prawdopodobnie uratowało mu życie. Łańcuch piły uszkodził mu ucho,  przeciął policzek i szyję nie naruszając jednak tętnicy. W przeciwnym wypadku poszkodowany wykrwawiłby się i prawdopodobnie poniósł  śmierć na miejscu. W.  z ranami głowy trafił do szpitala. Patrząc na dotychczasowe dokonania  impulsywnych kuzynów na tym incydencie może się nie skończyć.