Lider grupy zdeklasowany we Wleniu. 7:2 dla Pogoni!
Dodane przez j23 dnia Kwiecień 28 2013 19:17:40
Prawdziwy horror przeżyli dzisiaj we Wleniu zawodnicy i kibice Biedrzychowic. Stało się tak za sprawą miejscowej Pogoni która dosłownie rozgromiła lidera tabeli  siedem razy umieszczając piłkę w bramce przeciwnika i tracąc dwa gole z rzutów karnych.

Rozszerzona zawartość newsa
Prawdziwy horror przeżyli dzisiaj we Wleniu zawodnicy i kibice Biedrzychowic. Stało się tak za sprawą miejscowej Pogoni która dosłownie rozgromiła lidera tabeli.

Już pierwszych kilkanaście minut spotkania pokazały, że drużyna gospodarzy nie zmarnowała przerwy zimowej i wydaje się, że jest bardzo dobrze przygotowana do rundy wiosennej. Do przerwy, po strzałach Pawła Kunika i Wojtka Świetochowskiego Wlenianie prowadzili dwoma bramkami i tylko szczęściu goście mogli zawdzięczać fakt, że w kolejnych trzech „stu procentowych” sytuacjach nie stracili kolejnych bramek.

Na początku drugiej połowy spotkania Olsza zaczęła odrabiać straty coraz  zdecydowanie atakując bramkę Damiana Gunthera. Wydawało się, że gol zdobyty po rzucie karnym za faul Piotra Kodzisa doda im skrzydeł i doprowadzą do wyrównania. Ich nadzieje zgasły jednak równie szybko jak się pojawiły. Niemal w dwóch następujących po sobie akcjach Pogoń raz za razem  umieściła piłkę w bramce przeciwników. Riposta po kolejnej przez utraconej przez Wleń bramce ( również z rzutu karnego) była dla drużyny gości wręcz szokiem. Zaledwie w przeciągu kilku minut piłka trzykrotnie znalazła się w siatce bramki gości zupełnie odbierając im chęć do dalszej walki.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Pogoni Wleń 7:2

GLKS Pogoń Wleń - Olsza II Olszyna Biedrzychowice
7 : 2

Bramki Wojciech Świetochowski - 3
Paweł Kunik – 3
Krystian Worobij - 1WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII


A.Jaśkiewicz
M.Dral