wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Zła passa Pogoni trwa - 0:3 z Mirskiem.
Piłka NożnaNadal trwa zła passa piłkarzy Pogoni . Dzisiaj na własnym boisku przegrali 0:3 z Włókniarzem Mirsk. Jest to już czwarta z rzędu porażka zawodników z Wlenia. W pierwszej połowie mimo utraty bramki nawiązali równorzędną walkę z drużyną gości. Niestety druga połowa to zdecydowana przewaga „Włókniarza” który co raz stwarzał sytuacje podbramkowe. Spotkanie mogłoby się zakończyć dużo gorszym dla Pogoni wynikiem gdyby nie bardzo dobra postawa Pawła Wosia, który kilkakrotnie wybawiał drużynę z opresji. Około 30 minuty drugiej połowy obronił rzut karny, a kilka minut później niewiele brakowało aby powtórzył swój wyczyn po „ręce” w polu karnym. Niestety ostatni strzał jaki oddali goście trafił w światło bramki ustalając wynik spotkania na 0 : 3. W kilka sekund później sędzia zakończył mecz.
Komentarze
? dnia wrzesień 30 2012 20:55:46
W tym meczu grali zawodnicy,którzy nie trenują. Dlaczego oni mogą grać i nie zostali zawieszeni ? Juniorzy zostali zawieszeni a oni nie. To jest NIESPRAWIEDLIWE !
HY dnia wrzesień 30 2012 22:30:31
Parodia. Ten klub od kiedy zmienił prezesa tonie...
zawodnik dnia wrzesień 30 2012 22:40:04
jeśli ktoś nie wie co jest grane to bardzo prosił bym o nie wpisywanie głupich komentarzy i zarazem wymądrzania sie
do HY dnia wrzesień 30 2012 23:06:36
Właśnie, że nie ten klub od kiedy zmienił prezesa zaczął się rozwijać ! Pani Iwona zapewniła zawodnikom nie mal wszystko od strony organizacyjnej. Prawda jest, że jakby nie ona klub obecnie by nie istniał. Poświęca mnóstwo czasu na wyjazdy itd. Ma zawalone weekendy, zamiast odpoczywać to jeździ na mecze i turnieje. Jej wkład jest nieoceniony. Tylko niestety są osoby, które ją manipulują i chcą rządzić w klubie, mimo tego, że wkład ich pracy dla dobra klubu jest nie wielki. To właśnie te osoby podjęły decyzję o zawieszeniu juniorów, nie biorąc pod uwagę między innymi tego, że klub będzie musiał zapłacić za walkowera. A jeśli ktoś chce nadal pisać takie bezpodstawne oskarżenia to musi się zastanowić nad sobą.
do zawodnik dnia wrzesień 30 2012 23:08:47
Masz rację ! najwięcej jest specjalistów i komentatorów takich co nic nie wiedzą na temat klimatu w Pogoni,coś tam słyszeli coś tam dopowiedzieli.A co do klubu,jeżeli będą zgrzyty pomiędzy zarządem a zawodnikami i na dodatek z prowokatorem Panem M. na czele to na pewno nic dobrego z tego nie wyjdzie
rodzic dnia październik 01 2012 08:40:48
Jedno jest pewne.
Gdyby nie Pani Prezes Kobierecka Klub by już nie istniał.
Uratowała Klub przed upadkiem, wyprowadziła całą zaległą dokumentację z przed kilku lat.
Dzięki niej powstały sekcje , Żaków, Orlików, Młodzików, mają szanse trenować piłkę nożną i wyjeżdżać na turnieje.
Podziwiam Ją, że poświęca swój prywatny czas.
W imieniu wszystkich rodziców zawodników i tych malutkich Żaków i dorosłych seniorów dziękujemy za ogromny wkład społecznej pracy na rzecz Klubu.
kibic. dnia październik 01 2012 09:29:10
"rodzic'' dyrdymaly piszesz,nikty i nigdzie nie bylo pisane,zeby POGON sie rozpadla jakie poprzednie wladze byly to byly.Klub gral w wyzszej lidze.Aze znalazlo sie paru zadymiarzy,ktorym sie nic i nikt nie podoba to trudno.Pani Prezes teraz na swojej skorze tez to odczuwa.A co myslisz,ze poprzednicy mieli z tego kase,tez wszystko robili za frajer,kto sie podjal tej funkcji,to wie ze jest to praca spoleczna.A co to powolanych mlodziezowych sekcji,powinna je szkolic szkola a nie klub plkarski.Jest tylu nauczycieli od WF.Jezeli bylby to klub z druzyna zawodowa to ofszem ale nie amatorski.
Porównanie dnia październik 01 2012 10:19:22
Stary zarząd od wielu wielu lat prowadził klub. Działacze także poświęcali swój prywatny czas i nikt ich za to nie wychwalał przy każdej okazji. W ostatnim czasie swojej kadencji powstali Juniorzy prowadzeni przez Olega. Przy szkole powstał klub "Bobrzanie" dla młodszych zawodników. Dzięki staremu zarządowi do klubu przyszło kilku dobrych graczy. Zespół zdobył awans do A-klasy.
No i przyszedł nowy zarząd. Do sukcesów można zaliczyć zlikwidowanie klubu "Bobrzanie" i przeniesienie zawodników pod grupy młodzieżowe Pogoni. Szybko Pogoń spadła do B-klasy przegrywając prawie wszystkie mecze. Kolejne sezony w najniższej klasie rozgrywkowej to tragiczna gra naszych piłkarzy. Zmiana grupy i jeszcze gorsza gra. Ciągłe narzekanie zarządu na brak funduszy. Przecież Gmina płaci naprawde duże pieniądze na klub w porównaniu z innymi z naszej ligi. Do budżetu trzeba doliczyć pieniądze które wpłacają rodzice "młodych zawodników". Nikt nie zabrania poszukać sponsora. Teraz dochodzi kłótnia zarządu z juniorami. Proszę mi nie wmawiać, że wszystko jest ok.
kibic II. dnia październik 01 2012 11:27:21
'co to za ptak co wlasne gniazdo kala''Zarzad"Pogoni''zawiesil na jeden mecz juniorow i musi zaplacic kare finansowa za walkowera.Widac,ze w Zarzadzie sa przypadkowi ludzie,ktorzy nie szanuja wlasnych zawodnikow i ciagle placza na brak pieniedzy.Za walkowera powinni zaplacic z prywatnj kieszeni .Rozumiem jednego zawodnika ale cala druzyne,to jest chore.
xyz dnia październik 01 2012 11:50:13
Widze ze wypowiadaja sie tu ludzie ktorzy nie znaja sytuacji wewnatrz klubu, lepiej pisac bzdury niz zapytac jaka jest prawda...
rodzic dnia październik 01 2012 14:41:44
Mam dziecko w szkole i poza tenisem stołowym prowadzonym przez P Ugrynowicza to nie ma na co liczyć. To prawda, że kiedyś więcej się działo w szkole jak pracował P. Ryszard Skoczny, to młodież miała dużą ofertę zajęć ,teraz tak naprawde to niewiele robią nauczyciele wf.Żeby nie zajęcia w klubie wyjazdy na mecze ligowe to nasze dzieci spędzały by dużo czasu przed komputerem.
... dnia październik 01 2012 16:21:18
Powiem krótko- ŻENADA!.
do xyz dnia październik 01 2012 16:50:36
To może oświecisz nas kolego


jak wygląda sytuacja i nastroje wewnątrz klubu


zawodnicy krzyczą a zarząd milczy
do rodzic dnia październik 01 2012 16:54:20
A co za Pana Skocznego tak wielkiego powstało? Chyba rodzic nie miał wf-u z P.Ryśkiem który rzucał piłkę dzieciakom na boisko czy też na salę i mówił grajcie,a sam zajmował się plotkami,rybami,czytaniem gazety itd.
Były uczeń dnia październik 01 2012 17:06:29
A ja Ryśka lubię
Oleg Marczyszyn dnia październik 01 2012 17:14:37
Podjąłem decyzję o rezygnacji z pełnienia funkcji trenera : juniorów, młodzików, orlików, żaków a także z pełnienia funkcji członka zarządu oraz nie będę reprezentował już Pogoni jako zawodnik. Od sezonu 2009/2010 prowadziłem drużynę Juniorów. Od sezonu 2011/2012 drużyny Orlików i Żaków. Od obecnego sezonu drużynę Młodzików.

Chciałbym z całego serca podziękować wszystkim zawodnikom za współpracę w tym czasie. Zrobiliście dla mnie na prawdę bardzo wiele. Poświeciliście swój czas itp. Zostawiliście wiele serca i wiele zdrowia. Współpraca z wami była dla mnie prawdziwym zaszczytem. Wielokrotnie poświęcaliście się dla dobra drużyny.

Chciałbym podziękować za współpracę także kolegom z drużyny, obecnemu zarządowi, który umożliwił mi pracę z najmłodszymi drużynami. W szczególności chciałbym podziękować Pani Prezes za mnóstwo poświęconego wolnego czasu na wyjazdy na mecze oraz turnieje. Dziękuję także byłemu zarządowi za danie mi możliwości prowadzenia juniorów. Dziękuje także wszystkim rodzicom za zaufanie.

Chciałbym także wszystkich przeprosić za popełnione błędy. Zdarzyło mi się zachować nieodpowiednio i za to wszystkich, których w jakiś sposób uraziłem, bardzo przepraszam.

Jutro poprowadzę swój ostatni mecz, drużyna Młodzików zagra z Lechią Piechowice.
Rodzic dnia październik 01 2012 17:17:04
Rodzic masz zupełną rację.
Ilu z Nas poświęciło by choć godzinę prywatnego czasu na pracę społeczno.
Dlatego podziwiam wszystkie osoby które bezinteresownie pracowały oraz pracują na rzecz Naszych dzieci.
A wpisy niby byłego działacza społecznego są niezrozumiałe.
Jeśli mały człowieku pracowałeś kiedyś społecznie to wiesz jakie to poświęcenie.
Dlatego bezpodstawnie nie krytykuj i się nie ośmieszaj.
HL dnia październik 01 2012 17:23:47
No to teraz Pani Iwona zostanie trenerem wszystkich grup młodzieżowych xD Na meczach słyszałem Jej "fachowe opinie" na temat piłki xD Będzie świetnym trenerem tak samo jak prezesem hahaha xD
Oleg Marczyszyn dnia październik 01 2012 17:27:15
Prosiłbym jednocześnie o nie obrażanie nikogo z powodu mojej decyzji, nie chciałbym aby przez mój komentarz kogoś obwiniano, w szczególności Panią Prezes. Pozdrawiam.
j08 dnia październik 01 2012 17:40:05
Prawdopodobnie Pan Bogusław Oleksyk będzie trenował wszystkie grupy począwszy od najmłodszych
HL dnia październik 01 2012 17:54:22
Tak i klub będzie płacił grubą wypłatę dla tego Oleksyka. A Pani Iwona nie zna się na piłce i jest marionetką. Choć na Nią głosowałem w wyborach na burmistrza to w Pogoni pokazała jak łatwo można Nią manipulować i teraz nawet niech nie liczy na głos mój, mojej rodziny z znajomych.
!!! dnia październik 01 2012 19:12:30
RESPEKT
Do rodzica dnia październik 01 2012 19:53:16
Pani Prezes nie uratowała Klubu tylko go sukcesywnie rozwala. Klub istniał istnieje i będzie istniał. Pani Prezes do dzis nie wyprowadziła dokumentów i nie wie jak to zrobić.Nie przestrzega Statutu Klubu. Rodzic czy TY też jesteś w zarządzie ,że tak kombinujesz.
Jak też głosowałem za Pania Iwonę na Burmistrza, ale teraz okazało się że to wielka pomyłka. Na mój głos i moją rodzinę niech Pani Iwonka nie liczy -
PREZES GLKS POGOŃ WLEŃ IWONA KOBIERECKA dnia październik 01 2012 19:54:59
W ostatnich miesiącach wielokrotnie na treningach i meczach drużyny Juniorów dochodziło do sytuacji które nie powinny mieć miejsca. W związku z coraz częściej pojawiającymi się problemami Zarząd powziął decyzje mające na celu zdyscyplinowanie części zawodników. Powody podjęcia tak drastycznych środków zostały przedstawione i wyjaśnione piłkarzom na zebraniu które odbyło się w ubiegłą niedzielę. Mam nadzieję, że zostały przyjęte ze zrozumieniem i przyniosą zamierzony skutek.

Zapraszam wszystkich moich adwersarzy i krytyków do współpracy.
Ława dnia październik 01 2012 20:29:06
dziękuje Olek za czas spedzony u Ciebie w juniorach :)
do PREZES GLKS POGOŃ WLEŃ IWONA KOBIERECKA dnia październik 01 2012 20:30:25
Dobrze pani Iwonko tylko proszę mi powiedzieć jakie sytuacje były na meczach i treningach juniorów? Czy możne chodzi o seniorach?
Dobre! dnia październik 01 2012 20:44:48
Wygląda na to, że się naszym "gwiazdeczkom" w juniorach troszkę w główkach poprzewracało a Kobierecka ściągnęła ich na ziemię. Teraz do tatusia i mamusi z płaczem latają ha ha ha.
Zawodnik dnia październik 01 2012 20:51:20
Pani Prezes: Poprzedni Zarząd też miał z nami problemy. Ale nie rozwiązywa ich tak jak ten zarząd. Jesteście poprostu słabym zarządem- żenada to co teraz wyprawiacie.
Jak to się nie zmieni niebawem odejdziemy z tego Klubu wszyscy!!!!
Do zawodnik dnia październik 01 2012 21:09:54
Taki z ciebie zawodnik jak z koziej dupy trabka!
dziekujemy ci olo dnia październik 01 2012 21:13:58
dziekujemy ci olo za to ze nas namowiles do tej gry w tym klubie, wiekszosc zawodnikow grala tam tak naprawde dla cb a nie dla tego klubu, nie martw sie wszyscy zapamietamy cie jako najlepszego trenera oraz jako KUMPLA.
dla zarzadu chcialbym powiedziec tyle ze w tym momencie klub sie rozpadnie bynajmniej juniorzy a wiekszosc zawodnikow nawet nie dogra do konca tej rundy
Stówka dnia październik 01 2012 22:23:10
Dziękujemy Ci Olo za wszystko za cały wkład dla klubu, ale teraz jest czas dla nas zarządu żeby pokazać że jesteśmy wstanie to wszystko udzwignąć i poprowadzić to normalnie. Twierdzenia że juniorzy się rozpadną są mylne a wypisując takie głupoty pokazujesz wszystkim tylko to na ile zalerzy ci na klubie i jak do niego jesteś przywiązany mam nadzieje ze Ci normalni chłopacy normalnie będą uczęszczać na treningi i grać w klubie
kibic . dnia październik 02 2012 09:02:37
Olo trzeba przyznac masz charakter i troche cywilnej odwagi.Osoby z Zarzadu ktore zawiesily na jeden mecz cala Twoja druzyne,nie zrobily dla Kluby prawie nic(oprocz p.Prezes)sa mistrzami w sianiu zametu.Mam cicha nadzieje,ze jak przyjdzie kara z OZPN za walkower,to osoby te zaplaca z wlasnej kieszeni.Chodziaz tyle niech zrobia dla Klubu.
do Dobre! dnia październik 02 2012 10:08:23
Gwiazdeczki? Czlowieku ogarni swoje przemyslenia... Poprzedni zarzad wogole sie juniorami nie interesowal... Grajac w juniorach nie gralem dla Klubu tylko dla Olka z zajebistymi kolegami... Trzy mecze wczesniej wymowka seniorow bylo ze to wina Juniorow za przegrany mecz, bo Olek mial rownoo 11 do Gryfowa. I mam tylko jedno pytanie: Czemu w zeszlym roku nie bylo takich dziwnych jazd???
HL dnia październik 02 2012 10:43:29
To niech wszyscy juniorzy odejdą z klubu. Wtedy na mecze seniorów nie będzie nawet przychodzić 11 zawodników. Ciekawe co wtedy zrobi zarząd z panią prezes ?
do wyzej dnia październik 02 2012 11:47:26
I tu sie chlopcze mylisz bo seniorzy z Pania Prezes i zarzad juz maja plan opracowany na sklad seniorski mielismy grac swoimi ludzmi juniorkami dlatego tez zmienilismy druoe na slabsza by sie razem zgrywac ale jak mlodzi nie chca to mamy plan awaryjny..i nie myscie ze seniorzy upadna!!!
Obcy dnia październik 02 2012 12:21:09
A co to ten Olek za gwiazda.
****** z siebie robi czy co.?
HL dnia październik 02 2012 14:30:33
Pani Prezes zawsze ma plan tylko NIC JEJ NIE WYCHODZI ! http://pogonwlen.futbolowo.pl/menu,1,105,zarzad.html na tej stronie można znaleść skład zarządu klubu. Połowa zarządu chyba nawet na mecze nie przychodzi.
tratatata dnia październik 02 2012 16:58:38
utnę sobie ręke zrobie wam na złość - taktyka zarządu. Zarząd zawiesił juniorów i tym samym skazał klub na kare.
Ale zaraz, czy klub nie ma pomagać zawodnikom w "rozwoju"? Czy to nie wyniki drużyn odzwierciedlają stan zarządu? Więc ja sie pytam, po co zawieszać własną drużyne?
Trzeba było nie załatwić im dojazdu na mecz czy cos takiego żeby mogli sie wykazac, a nie ich zawieszać...
ty tratata dnia październik 02 2012 17:03:51
piszesz ten koment bo tylko piszesz, aby tylko zaistniec TU na chwilke, a tak naprawde mało wiesz jak kazdy z Was co dzieje sie wewnatrz klubu !!! mozecie pisac cuda, wymyslac Bóg wie co, a i tak wiecie dalej mało....
Dobre dnia październik 02 2012 17:52:11
A może przejdziemy do meritum sprawy. Dlaczego zawieszono "gwiazdeczki"? A bo się gwiazdeczkom na treningi chodzić nie chciało! " Gwiazdeczki" olały klub olały też Olka! A Olo przestał nad tym wszystkim panować. Jeżeli w organizację ligi juniorów klika osób poświęca swój prywatny czas wkłada sporo pracy a "gwiazdeczki" na to leją to się wcale Zarządowi nie dziwię, że w końcu musiał zrobić z tym porządek. Co niektóre urażone na dumie gwiazdeczki piszą, że nie grali dla klubu. Odrobina szacunku szanowni państwo dla ludzi którzy w ogóle umożliwili wam granie! To klub zgłosił was do rozgrywek, to klub opłacał badania lekarskie, ubezpieczenia, dojazdy i jeszcze klika innych rzeczy. Gdyby nie Kobierecka piłkę to mogli byście kopać na trzepaku najwyżej! Jesteście ŻAŁOŚNI. Ot takie sezonowe [b]gwiazdeczki[/b]
Tratatata dnia październik 02 2012 19:20:49
Nic ująć nic dodać.
I oto cała prawda.
Amen.
tratatata dnia październik 02 2012 19:41:42
to, że nie wiem co sie dzieje wewnątrz klubu to tez zbyt dobrze o nim nie świadczy. w końcu idą tam moje pieniądze, więc chociażby na stronie klubu powinna być ogólnodosępna informacja co sie tam dzieje - powinnien być jakis raport z działalności klubu, spisywany powiedzmy co kwartał. A nie każdy sobie robi co chce, szasta publicznymi pieniędzmi na prawo i lewo i nikt tak na prawde nie wie co sie tam dzieje
do tego wyzej dnia październik 02 2012 19:54:27
Ty to nie wiesz co się w bożym świecie dzieje, Ogarnij sie w końcu i przestań p*******ć głupoty.
* dnia październik 02 2012 20:34:58
Tratata jaki ty jesteś mały człowieczek.
tratata dnia październik 02 2012 20:43:25
mali to jesteście wy. ci na stołkach ciągną gruby hajs, wasz hajs i mój hajs więc mam prawo wiedzieć na co ten hajs idzie i czy nie jest wyrzucany w błoto tak jak chociażby w przypadku kary za walkowera. jesteście ciemni, ciemni i głupi, można wam wcisnać wszystko byleby było ładnie "podane". to przez takich jak wy którzy żyją domysłami i z wiarą że kasa z podatków jest własciwie wydawana wleń tonie w długach. pozdro
do tego wyżej dnia październik 02 2012 20:58:17
Tra coś tam. Co sie Człowieku czepiasz burmistrza. pomyliłeś newsy. O budżecie to wyżej. A mówiłem ogarnij sie.
* dnia październik 02 2012 21:21:19
. Tratata nie czepiam się twojego wzrostu.
Ale twojego małego rozumku.
A to, że jesteś niski to my wszyscy wiemy.
keykey dnia październik 02 2012 21:53:10
tak sobie czytam te Wasze komentarze SFRUSTROWANE MIERNOTY i dochodze do jednego wniosku, iz sprawia tu niektorym wielka radosc jezdzenie po tej kobiecie-prezes- *********, wiec mowie Wam pozwolcie sobie na wiecej przeciez kazdy ma prawo do szczescia nawet WY!
do tego wyzej dnia październik 02 2012 22:08:28
jesli ktos sie czegos podejmuje - nawet społecznie - musi byc przygotowany na krytyke. kazdy by chciał cos robic i za powodzenie chciałby byc chwalony a za niepowodzenie chciałby zeby ludzie "nie mieli do niego pretensji". ale tak to nie działa. jest dobrze - ludzie chwalą, jest źle - **********. Proste? proste
Junior dnia październik 02 2012 22:08:42
Keykey tobie się cos pomyliły
Tu się nikt nie czepia Pani Prezes.
My ją szanujemy i podziwiamy za to co dla nas robi.
Nie licząc jednego tratata o małym rozumku.
Senior dnia październik 02 2012 22:18:23
I wzroście
xzkhmvxdydg dnia maj 30 2014 13:41:16
sr0j2G <a ***="http://hyhsahpdzige.com/">hyhsahpdzige</a>, oknmwenpcejk, [link=http://xhimfffyicph.com/]xhimfffyicph[/link], http://ugyrnrrmgxzr.com/
Jmcxqsqm dnia czerwiec 05 2014 15:08:30
shep free credit scores from all three bureaus
Dodaj komentarz
Nick:4 + 5:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Uroczysta msza w kościele parafialnym !!!
Uroczysta msza w kościele parafialnym !!!
Uroczysta msza w kościele parafialnym !!!


j2351 weeks
Administrator319 weeks
tender319 weeks
jasiek320 weeks
admin320 weeks
gisia322 weeks
jordan322 weeks
enisia322 weeks
lekul322 weeks
Maskonp323 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
11655880 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.