Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnie

Kliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Juniorzy - LZS Zaręba. Seniorzy - Potok Karpniki 1:4
Piłka Nożna
W niedzielne popołudnie, przy pięknej pogodzie, na boisku we Wleniu, GLKS Pogoń podejmowała Potok Karpniki. To już 23 kolejka. Do końca sezonu, pozostały jeszcze mecze z: dzisiejszy z Potokiem Karpniki, za tydzień z Janowicami oraz z Maciejowi i ostatni z Pub – Golem. Po ostatniej sromotnej porażce w Borowicach wszyscy liczyli na zmianę stylu gry i dobry wynik na własnym boisku.

Początek dzisiejszego meczu zapowiadał się bardzo dobrze. Po strzale Wojtka Świętochowskiego z rzutu karnego Pogoń objęła prowadzenie. Jednak Potok szybko, również po rzucie karnym doprowadził do remisu. Drużyna z Wlenia grająca w osłabieniu nie potrafiła znaleźć skutecznego sposobu na dojście do bramki Potoku i oddanie skutecznego strzału w światło bramki. Sztuka ta natomiast jeszcze trzykrotnie w pierwszej połowie udała się piłkarzom z Karpnik. Tak więc pierwsza połowa zakończyła się porażką GLKSu 1-4
W drugiej połowie zawodnicy z Wlenia grali znacznie lepiej. Większość czasu gra toczona była na połowie przeciwnika. Nie zmieniło to jednak wyniku tego meczu, który zakończył się kolejną już wysoką porażką Pogoni.
Potok Karpniki po dzisiejszej wygranej przesunął się w tabeli na drugie miejsce.

GLKS Pogoń Wleń 1 - 4 Potok Karpniki

W sobotę na boisku przy Jana Kazimierza Juniorzy Pogoni pokonali zespół LZS Zaręba aż 4:1 .Kibice którzy spędzili popołudnie na stadionie mieli okazję obserwować dobry szybki mecz i wbrew pozorom wyrównaną walkę obu drużyn. Przez znaczną część meczy drużyną przeważającą i stwarzającą więcej sytuacji podbramkowych była Zaręba. Tylko ogromne szczęści oraz bardzo dobra postawa Pawła Wosia w bramce Pogoni sprawiły, że wynik nie był bardziej wyrównany. O klasie zawodników Zaręby świadczyć może również fakt, że mimo wysokiego prowadzenia Wlenian walczyli do ostatnich sekund meczu. Tym bardziej cieszy  postawa i wysokie zwycięstwo podopiecznych Olka Marczyszyna. Takiego samego szczęścia, woli walki i skuteczności pozostaje życzyć Seniorom w dzisiejszym meczu o godz. 15 z Karpnikami.