Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnie

Kliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Pogoń Wleń - KS Chełmsko 2:3
Piłka Nożna

W niedzielę 3.04. Pogoń Wleń na własnym boisku przegrała z teoretycznie słabszym rywalem z Chełmska. Początkowo nic nie zapowiadało tragedii. Zawodnicy z Wlenia wychodząc na boisko liczyli na dobry mecz i pierwsze zwycięstwo w tej rundzie rozgrywek. Pierwsze minuty spotkania zdawały się te oczekiwania potwierdzać. Dwie szybkie akcje i Pogoń prowadziła 2:0. Drużyna gości szybko otrząsnęła się z szoku jakim była utrata dwóch bramek i przystąpiła do kontrataku. Przez resztę pierwszej połowy spotkania KS Chełmsko z determinacją dążył do wyrównania kończąc pierwszą połowę wynikiem 2:1. W drugiej połowie Pogoń nadal grała chaotycznie bez pomysłu na pokonanie obrany gości którzy z kolei stworzyli zdecydowanie więcej sytuacji podbramkowych i oddali więcej strzałów na bramkę Wlenian ostatecznie wygrywając spotkanie 3:2.

Niestety po tym meczu wizja utrzymania się w A Klasie zdecydowanie zaczyna się oddalać...