wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
ŁUBU DUBU MAMY NOWEGO PREZESA KLUBU
Piłka NożnaŁubu dubu mamy nowego prezesa klubu.

W piątek odbyło się Walne Zgromadzenie GLKS POGOŃ WLEŃ. Mimo, że chwilami na sali Gminnego Ośrodka Kultury panowała atmosfera rodem z filmów Stanisława Barei w wielkim trudzie i mozole udało się wybrać nowy zarząd klubu.

Już na wstępie zebrania prowadzący pan Stefan Wołowski poinformował, że jest to zebranie sprawozdawczo- wyborcze. Mogą w nim brać udział członkowie „Pogoni”. Żeby zostać członkiem należy posiadać legitymację oraz opłacać składki członkowskie. Do tej pory wydano trzy szt. legitymacji. Jedną otrzymał Jacek Bielat, drugą Tobiasz Rzeźnik ( trzecia chyba zaginęła w akcji). Składek nie opłaca nikt mówił pan Stefan. 

Jeśli ktoś myśli, że po takim wstępie może być tylko lepiej, to się grubo myli – było gorzej!

Prezes Pogoni nie przedstawił sprawozdania z działalności sportowej , Skarbnik nie zdał relacji z sytuacji finansowej, stanu budżetu, rozliczeń finansowych za poprzednie lata. Przy takim rozwoju sytuacji nikogo już nie zdziwiło to, że przewodniczący komisji rewizyjnej również nie zabrał głosu i nie  przedstawił wniosków z działalności zarządu za poprzednie lata.
Co było przyczyna takiej kuriozalnej sytuacji? Stało się tak prawdopodobnie dlatego, że ostatni zgłoszony i zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym zarząd klubu (tym samym mający osobowość prawną)  został wpisany do rejestru w 2003 roku a więc przed blisko 8 laty.
Ja tylko pełnię funkcję prezesa komisarycznego tłumaczył zebranym prowadzący pan Stefan Wołowski. Jest to jednak o tyle dziwne, że Ustawa Prawo o Stowarzyszeniach ani statut Klubu Pogoń Wleń takiej formy sprawowania władzy nie przewidują. Rocznie  Pogoń Wleń otrzymuje z kasy urzędu miasta na działalność sportową ok 35 tys. złotych Nasuwa się pytanie. Kto przez ostatnie lata odpowiadał za majątek i finanse? Kto dysponował publicznymi pieniędzmi?

Dalsza część spotkania to  zupełny chaos kompetencyjny i organizacyjny.
Czy mógłbym otrzymać statut? Pytał Jacek Bielat.
Statut jest na internecie. Jeśli ktoś chce to może go zobaczyć. Ja mam przed sobą jeden egzemplarz i jak będzie potrzeba to będę czytał – odpowiadał pan Wołowski

Po przebrnięciu przez pierwszą część zebrania czyli sprawozdania z działalności którego nota bene nie było przystąpiono do wyborów nowych członków zarządu.

Na sali dało się wyczuć podział na dążących do  zmian i rewolucji „młodych” piłkarzy, kibiców  i   sympatyków,  oraz „starych” działaczy, wycofanych sprawiających wrażenie niedocenionych i rozżalonych  atmosferą panującą w klubie, z rezygnacją oczekujący na dalszy rozwój wypadków
niech młodzi pokażą co potrafią” mówili. Jak się okazało,  ich postawa nie znalazła uzasadnienia w dalszym rozwoju wydarzeń. Jacek Bielat zgłaszając kandydatury do nowego zarządu wskazał również na osobę pana Adama Popławskiego oraz pana Stanisława Marceluka. W kuluarach piłkarze mówili: Pan Adam to osoba na którą można liczyć, zawsze angażował się w działalność Pogoni. Nie sposób również przecenić tego co dla piłkarzy i klubu zrobił pan Stanisław Marceluk oraz nieobecny na zebraniu pan Stanisław Gancarczyk. To dzięki takim ludziom jak oni kolejne pokolenia młodych ludzi mogą realizować swoja pasję.
Na członków zarządu zgłoszono również kandydatury przedstawicieli kibiców. To dzięki działalności tych chłopców mecze A i B klasowe nabierały rzadko spotykanego w tej klasie kolorytu. 
Wszyscy kandydaci do zarządu i komisji rewizyjnej zostali wybrani jednogłośnie. Na krótkim posiedzeniu nowy zarząd wyłonił  prezesa i zastępców.
W skład zarządu weszli:
Prezes:       Iwona Kobierecka
zastępca :   Przemysław Zakrzewski
zastępca:    Jacek Bielat
sekretarz:    Wojciech Świętochowski
skarbnik:      Tomasz Wójcik
członkowie:  Oleg Marczyszyn
                  Dawid Dobrowolski
                  Paweł  Węgielewski
                  Krzyszf  Marceluk

Burmistrz pan Bogdan Mościcki pogratulował wyboru nowym członkom zarządu. Stwierdził, że sprawowanie funkcji to nie tylko władza ale również odpowiedzialność za finanse.
Budżet klubu to około 35 tys. złotych Ja będę bacznie przyglądał się jak są wydawane pieniądze gminne - mówił między innymi

To co obecnie dzieje się w finansach klubu to prawdziwy dramat. Takiego bałaganu być nie może! odpowiadała nowa pani Prezes.
 
Na koniec pani prezes powiedziała : Teraz cały Wleń będzie mówił, że młodzi chcieli władzy to mają. Dlatego musimy pokazać,że damy sobie radę. Czeka nas bardzo ciężka praca. Musimy przejąć dokumentację  i  majątek  klubu uporządkować sprawy administracyjne i walczyć o jak najlepsze miejsce w grupie.


Przed nowym zarządem stanęło bardzo trudne zadanie: uporządkowanie spraw organizacyjnych, przejęcie i inwentaryzacja majątku klubu, uporządkowanie spraw finansowych a przede wszystkim wyciszenie emocji w klubie i wspólna praca „starych i młodych”, bo przecież: Pogoń Jest Tylko Jedna.


A.Jaśkiewicz
Komentarze
jajcarz dnia styczeń 22 2011 22:33:21
Jakoś do tej pory nie przyglądał się " jak są wydawane gminne pieniądze " - i nie chodzi o Pogoń.
matko boska dnia styczeń 22 2011 23:03:49
nie ,,Żeźnik,, ! tylko Rzeźnik, tragedia
i jeszcze jedno gdzie ta Kobierecka jeszcze nie wejdzie... a to już katastrofa
Stw dnia styczeń 22 2011 23:53:36
Nareszcie kibice wywalczyli swoje. Dziękuje bardzo pani Iwonie za podjęcie się trudnego zadania jakim jest uporządkowanie spraw po panu Stefanie W. Myślę że ta młoda krew sprawi że nasza Pogoń stanie się wielka. Również dziękuje panu Marcelukowi oraz Gancarczykowi bez ich trudu ten klub by nie istniał....
Po-goń W-leń dnia styczeń 22 2011 23:56:26
Oj będzie katastrofa, będzie.
Wreszcie będzie porządek. Brawo za odwagę i do boju młodzieży.
patrzący uważnie dnia styczeń 23 2011 07:48:02
Szkoda, że burmistrz tak bacznie nie przygląda się na to jak wydawane są pieniądze gminne w innych sytuacjach. Na przykład na prywatne dojazdy służbowymi samochodami...
kat dnia styczeń 23 2011 12:04:02
do jajcarza i patrzącego uważnie,
święta racja ,jakoś M się nie przygląda ani jak są wydawane pieniądze gminne ,ani mu nie przeszkadza ,że prywata kwitnie w najlepsze..
Powodzenia całemu zarządowi!!!Trzymam kciuki!
raku 98 P@F dnia styczeń 23 2011 13:29:32
nareszcie kibice sa czlonkami a kobiereckiej w glowie sie poje**lo
P@F do raka dnia styczeń 23 2011 13:34:24
nie mów że jej się poje..lo, bo gdyby nie ona pan Stefan złożył by wniosek o rozwiązanie klubu. I jej teraz zawdzięczamy istnienie naszej POGONI.
PANI IWONO! JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY!!
Bolo dnia styczeń 23 2011 14:03:14
Weźcie zamknijcie sie z tym najeźdzaniem na p.Kobierecką!!!! Gdyby nie ona to klub juz by nie istniał!!!!! Więc zamknijcie ry**...!!!! Jak chodziliśmy i szukalismy kandydata na nowego prezesa to kazdy to olewał twierdzac ze nie ma czasu..(phehe..na emeryturze brak czasu) do gadania jest dużo takich we Wleniu, ale żeby sie podjąc czegoś to już NIE !!!!
Adwokat Diabła dnia styczeń 23 2011 14:16:07
Przeczytałem uważnie razy 3
Wpis do KRSu razy 2
Wniosek jest tylko 1
##############
onyx dnia styczeń 23 2011 14:21:47
Bogdan Mościcki: "Ja będę bacznie przyglądał się jak są wydawane pieniądze gminne"

A co Pan robił przez ostatnie lata?
Mydłem pan tego nie zmyjesz
tracer dnia styczeń 23 2011 15:00:34
Jeżeli tak funkcjonują wszystkie instytucje podległe niejako naszemu burmistrzowi to moje gratulacje !
Aż strach pomyśleć jaki "pasztet" po obecnie rządzących przejmie następna władza po kolejnych czterech latach.
No chyba, że wcześniej zainteresuje się tym prokurator.
M dnia styczeń 23 2011 15:47:42
A czym tu się interesować czy jest tu coś ciekawego tylko codzienna ciężka praca i pomówienia ze strony opozycji
Dziękuję Panu Stefanowi że przez tyle lat poświęcał swój czas i pracował dla klubu. Szkoda że oddał funkcję prezesa
olo dnia styczeń 23 2011 16:20:41
A ta co jej znowu WŁADZY MAŁO!!!! z burmistrzem się nie udało to będ prezesem .Boże uchowaj nas od takich działaczy mieliśmy piłkę nozną .
do "M" i "olo" dnia styczeń 23 2011 16:45:33
tak tak, nie podpisujcie się imieniem i nazwiskiem

BO WSTYD TAKIE RZECZY PISAĆ JAK WY !!!!!
do poprzedniczki dnia styczeń 23 2011 16:51:45
A do tej przede mną ,a dlaczego Ty się nie podpisujesz imieniem i nazwiskiem ,co???
kolo polo dnia styczeń 23 2011 17:26:25
Jaka wladza!!! Czy wy wiecie wogole na czym polega funkcja prezesa??? jest to osoba KIERUJACA instytucja...wiec troche logiki panowie w rozmowie bo poziom jest niziutki. Jesli komentujecie to komentujcie ale zeby to cos wnosilo. Z tego co wiem to to juz 3 zebranie i na kazdym bylo mowa o nowym prezesie...gdzie inni wasi kandydaci???
O Rety dnia styczeń 23 2011 22:54:36
Łubu Dubu większego bałaganu nie było od kilku lat w Zarządzie Klubu
A chociażby dlatego, że Pan Stefan Wałowski oficjalnie nie jest w składzie Zarządu Klubu Pogoni, jak poinformował P. Mościcki.
Co stało się z Zarządem?
Gzie jest Komisja Rewizyjna.
Jednym słowem potworny Bałagan i to w obecności Burmistrza.
A czy to nie władzom miasta powinno zależeć na dobrym funkcjonowaniu Pogoni Wleń.
Jak zależało to widzimy po ostatnim Walnym Zebraniu.
niko23@interia.pl dnia styczeń 23 2011 23:02:15
Sympatycy SPORTU
UKS - Prezes Stanisław Kopbierecki
Pogoń Wleń - Prezes Iwona Kobierecka
Zapytajcie działaczy i trenerów UKS pana trenera Jacka Falkenberga,Sławomira Raka,Kamila Ugronowicza.
Działacze UKS w najbliższych dniach zgłosza wotum nieufnosci dla Prezesa oraz zawiadomiom urzędy ściganiao o nadużyciach i nieprawidłowościach jakie istnieją w UKS.
BOLO masz rację !!!**...!!!! Jak chodziliśmy i szukalismy kandydata na nowego prezesa to kazdy to olewał twierdzac ze nie ma czasu
Nowa Prezes ma czasnie nie będzie cię olewać , poprostu nasika na ciebie !!!
OLO też masz rację!!! Iwonka władzy potrzebuje
Na samorządzie się niezna a burmistrzem chciała byc
Na sporcie się nie zna a Prezesem piłki nożnej została
Mieszkańcy Wlenia niech nikomu nie wpadnie pomysł założenia Agencji Towarzyskiej - Bo będzie tak "Jak chodziliśmy i szukalismy kandydata na nowego prezesa " agencji to każdy nas olewał !!!!!
A teraz każdy śika na to co jest.
Szkoda tylko zawodników, bo oni tylko chcą grać !!!
"Przed nowym zarządem stanęło bardzo trudne zadanie: uporządkowanie spraw organizacyjnych, przejęcie i inwentaryzacja majątku klubu, uporządkowanie spraw finansowych a przede wszystkim" zapi.....lić co się da!!!
do O Rety dnia styczeń 23 2011 23:04:57
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę
Ile wydano w 2007, 2008, 2009 i 2010 na potrzeby piłkarzy? A ile kasy otrzymał zarząd? Kto wie niech wstanie. Jaka jest różnica?
do o rety dnia styczeń 23 2011 23:53:11
oczywiście pisze o pogoni a nie o UKSie.
niko23@interia.pl adres oczywiście nie istnieje a szkoda
maro dnia styczeń 24 2011 08:39:05
Szkoda, że Mościcki nie pilnował do tej pory finansów klubu. Myślę, że jeśli informacje zawarte w artykule są prawdziwe, to należy sprawę zgłosić do prokuratury, ponieważ nie było podstaw prawnych do wydatkowania tych środków (dysponowały nimi osoby nieuprawnione). Burmistrz te środki rozliczał. Pytanie na jakiej podstawie? No cóż, Wleń bardzo przypomina czasy komuny, a burmistrz pierwszego sekretarza. Czas z tym skończyć. A STRASZENIE, żE TERAZ BęDZIE PRZYGLąDAł SIę FINANSOM JAK KOBIERECKA ZOSTAłA PREZESEM TO JUż SZCZYT HIPOKRYZJI. Przecież zawsze to jego z.....y obowiązek. Szkoda, że stosuje go tylko wybiórczo tylko do niektórych.
Wikipedia dnia styczeń 24 2011 08:49:40
Hipokryzja
oficjalne głoszenie przestrzegania określonych zasad moralnych i jednoczesne ich "ciche" łamanie, gdy nikt ważny tego nie widzi (np. głoszenie przez polityka, że walczy z korupcją i jednoczesne branie przez tego polityka po cichu łapówek),
stosowanie różnych, sprzecznych wzajemnie zasad moralnych przy różnych sytuacjach (np. wymaganie od żony, żeby nie zdradzała i jednoczesne zdradzanie żony),
wymyślanie rozmaitych teorii, które w pokrętny sposób tłumaczą stosowanie różnych norm moralnych przy różnych sytuacjach (np. głoszenie, że zabijanie dzieci wroga w czasie wojny jest dobre dlatego, że wróg ten popełnił wcześniej zbrodnię mordując nasze dzieci),
tworzenie obszarów tabu, czyli spraw, o których się nigdy nie rozmawia publicznie; zazwyczaj są to sprawy, które w świadomości wielu ludzi są niemoralne, ale są lub były jednocześnie masowo praktykowane
.... dnia styczeń 24 2011 11:45:42
Jeszcze tylko sesja w Playboy i mozna zaczynac prace........
<> dnia styczeń 24 2011 14:58:43
IRYTUJĄ MNIE NEGATYWNE KOMENTARZE NA TEMAT PANI KOBIERECKIEJ !!! przecież na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym, które odbyło się 15.01, nie było chętnego na funkcje prezesa i pan Wałowski stwierdził wtedy, że jak nie będzie żadnych kandydatów na następnym zebraniu (które odbyło się 21.01) to złoży on wniosek o ROZWIĄZANIE KLUBU !!! WIĘC GDYBY NIE PANI IWONA (bo nie było innego kandydata) TO NAJPRAWDOPODOBNIEJ KLUB W NAJBLIŻSZYM CZASIE PRZESTAŁBY ISTNIEĆ !!! a wy ją jeszcze krytykujecie ? nie wstyd wam ?
<> dnia styczeń 24 2011 15:30:27
wybory i tak były ukartowane!
kibic dnia styczeń 24 2011 15:44:00
no bo Pan Wałowski już od dawna chciał rozwiązać klub. Tylko zawodnicy nie chcieli. Jak dla mnie to nie był prezes tylko istniał na papierze i taka jest prawda. Pojawił się z 3 razy na meczach Pogoni, raz na zakończenie i tyle. Tylko pytanie co z kasą?
Tobiasz dnia styczeń 24 2011 15:59:11
Moim zdaniem to bardzo dobrze, że pani Iwona została wybrana na prezesa. Jak już wcześniej wspomniano nie było innych kandydatów, więc możemy dziękować pani Iwonie, że zgodziła się objąć tą funkcje mimo, iż z pewnością zdawała sobie sprawę z w/w negatywnych komentarzy. Prezes klubu wcale nie musi być fanatykiem sportu, nawet lepiej gdy nie miesza się do działalności od strony czysto sportowej. Pani Iwona zajmie się Pogonią od strony organizacyjnej a sportowo chłopaki na pewno sobie poradzą. Mam nadzieję, że ta zmiana w końcu pozwoli zawodnikom w pełni cieszyć się grą w Pogoni. Szczere: powodzenia.
Marian dnia styczeń 24 2011 17:11:09
Do prezesowania było kilka osób fajnych i chętnych do pomocy i wspólpracy,tylko głośno nie pchali się do władzy! nie mówili,że ja bym chciał ! bo mają swoją dumę i klasę ! a nie jak inni po trupach ,wszędzie swojego nosa wepchają i namieszają...
. dnia styczeń 24 2011 17:27:37
Ja tez chciałam zostać prezesową, ale jakoś nikt mnie nie zapytał czy chcę. Ja taka co bardziej skromna jestem. Fajna, chętna do pomocy i współpracy.
kibic II. dnia styczeń 24 2011 19:01:14
Marian,chetnie i duzo rozmawiam z roznymi osobami na terenie miasta i gminy Wlen na temat klubu sportowego miejscowej'pogon'i nie sptkalem sie z faktem,aby dalo sie odczuc aby byli chetni na objecie stanowiska prezesa.Jestem ciekaw kto w.g Ciebie byl taki chetny.Bylo kilka zebran spraw-woborczych i jakos nie bylo ich widac.Fakt kazdy popieral istnienie klubu,ale aby objac ta funkcje,to rece umywal.Nalezy sie cieszyc z faktu,ze udalo sie wreszcie wybrac nowy zarzad wraz z nowym prezesem.I NIE nalezy negatywnie podchodzic do nowego zarzadu,do czasu jak sie sprawdzi w dalszym prowadzeniu klubu.SZACUNEK dla p.Iwony za cywilna odwage,ze zgodzila sie na ta funkcje.Znajac realia wleniskie.
* dnia styczeń 24 2011 19:18:52
Też bym mogła być prezeską!
... dnia styczeń 24 2011 23:21:53
jesteście żałośni!!!!!!!! pierdo*icie głupoty oczywiście jak zawsze nie znając sprawy... pani Iwona nigdzie się nie pcha, bo nie musi... Pogoń sama wyszła z taką propozycją a ona po prostu ja przyjęła... ratując tym samym klub... wiec stulić pyski i kibicować dalej!!
kibicka 1 dnia styczeń 25 2011 06:14:50
pysk to ty masz ,ale nic po za tym .
żółwik dnia styczeń 25 2011 07:25:20
pożyjemy... zobaczymy...
olo dnia styczeń 25 2011 09:08:39
Z tego co wiem to pan Jaśkiewicz strasznie chciał by to kobierecka była prezesem
. dnia styczeń 25 2011 10:15:54
To straszne! Jak on mógł chcieć!
A. Jaśkiewicz dnia styczeń 25 2011 10:17:49
Chciałbym również aby Polska rosła w siłę a ludzie żyli dostatnie...
Wilma dnia styczeń 25 2011 10:40:07
[quote]Marian dnia stycznia 24 2011 17:11:09
Do prezesowania było kilka osób fajnych i chętnych do pomocy i wspólpracy,tylko głośno nie pchali się do władzy! nie mówili,że ja bym chciał ! bo mają swoją dumę i klasę ! a nie jak inni po trupach ,wszędzie swojego nosa wepchają i namieszają...[/quote]Jeśli - w skromności swojej wielkiej - nikomu nie powiedzieli, że chcą, to skąd można się było dowiedzieć o tym?
Może należało brać wszystkich po kolei na tortury i dopiero później wybierać zarząd? ;-)
Zaproszenie dnia styczeń 25 2011 11:34:58
Nowa atrakcja we Wleniu. Tortury w rynku, w każdą środę o 15:00 wszystkich serdecznie zapraszamy.
Z wyrazami ubolewania
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury
do wilma dnia styczeń 25 2011 15:30:51
to nie 18 wiek ,wystarczy popytać bardziej i by się zgłosili chętni a nie wstawiać swoją.To po co te wybory??jak było wiadomo ,że ta pani wygra.
. dnia styczeń 25 2011 15:51:25
A kogo ty pytałeś?
do zawiedzonych dnia styczeń 25 2011 16:53:07
Propozycja - wybierzcie sobie nowego prezesa, najlepiej nowego klubu, np, ORŁY WLEŃ.
A jaka frewkencja na derby będzie...
I oczywiście kasa od BURMISTRZA PRAWORZĄDNEGO.
liber21 dnia styczeń 25 2011 18:09:26
Rządza władzy u pani kobiereckiej kojarzy mi sie tylko z jedna osobą w naszej POLSKIEJ HISTORII.Aż strach pomyślec do czego może ona ja doprowadzić
do liber21 dnia styczeń 25 2011 18:20:33
jak to dobrze, ze mamy takich jak ty. mysla i martwia sie o innych. tacy madrzy, wyksztalceni i oczytani. historie polski znaja. jaka szkoda ze ci zli ludzie nie wybrali ciebie na prezesa.
Miodek dnia styczeń 25 2011 18:32:50
Na Boga... zdanie z dużej litery zaczynamy. Nie róbcie siary, toż to ludzie czytają.
liber21 dnia styczeń 25 2011 19:15:00
hihi,uderzyć w stół a nożyczki same sie odezwą-pozdrawiam
Mieszkaniec Wlenia dnia styczeń 25 2011 19:29:48
Najpierw trzeba rozwalić szatnię, nie pamiętacie jak na sesji, niektórzy
Prawi Obywatele atakowali Burmistrza jakim prawem została zbudowana na terenie zalewowym, straszyli prokuratorem !
Jak porządki to porządki !
. dnia styczeń 25 2011 19:51:58
Najpierw trzeba rozwalić szatnię

Ktoś tu namawia do przestępstwa.
Ajax. dnia styczeń 25 2011 20:19:46
Nic dodac nic ujac-Polacy jednak najlepjej sie znaja na polityce i pilce noznej.Narod wybrany,ale tylko w slowach.Ma racje gosc wystepujacy pod linkiem;KIBIC II;.
tracer dnia styczeń 25 2011 23:21:35
Na stołek prezesa klubu nikt się nie pchał - bo to wyłącznie społeczna, ciężka i odpowiedzialna praca.
Wielki szacun dla P. Iwony, angażuje się w sprawy ważne dla nas mieszkańców - zupełnie bezinteresownie. Udowodniła to już wielokrotnie, ale ludzie pokroju Marian czy olo i tak wiedzą lepiej.
Jakby np.takie funkcje jak Radny czy Burmistrz były FUNKCJAMI ZUPEŁNIE SPOŁECZNYMI to mielibyśmy sytuację podobną do tej opisywanej w tym artykule.
Tym właśnie różnią się właśnie ci wszyscy pseudo społecznicy i samorządowcy od osoby P. Iwony, że we wszystkim co robią widzą wyłącznie kasę i jeżeli jej tam nie widza to po prostu się tam nie pchają.
Wszystkie negatywne komentarze przeciwko nowemu zarządowi klubu podyktowane są chyba jedynie strachem, że a nóż coś się wyda kompromitującego albo co gorsza - okaże się o niebo lepszy od poprzedniego.
Ale takie reakcje mnie akurat nie dziwią, są takie - wleńskie!
Działacz społeczny. dnia styczeń 26 2011 11:27:54
Przyglądając się z boku jestem wręcz zbulwersowany formą rezygnacji starego Zarządu Klubu.
W całym tym zamieszaniu jest kilka aspektów, które wymagają wyjaśnienia.
To nie kto inny jak Burmistrz Miasta odczytuje skład Starego Zarządu.
A faktycznie na zebraniu wyborczym cały Zarząd reprezentuje Pan Stefan Wałowski.
Czy ktoś potrafi odpowiedzieć jakim prawem?
Ale jeżeli już reprezentuje ten Zarząd to dlaczego nie posiada :
1. Statutu Klubu.
Przecież to statut Klubu mówi o wszystkich zasadach funkcjonowania.
2 Gdzie jest Komisja Rewizyjna.
3 Dlaczego nie ma wniosku o udzielenie absolutorium dla Starego Zarządu
3 Gdzie są dokumenty finansowe.
Panowie przecież w Klub Sportowy z mocy prawa należy prowadzić pełną księgowość!!!
Nie wiem czy Stary Zarząd zdaje sobie sprawę z zaistniałej sytuacji do jakiej doprowadził.
Dziwie się bardzo że w obecności Burmistrza, który powinien się znać na tych sprawach odbywa się kuriozalne pogwałcenie prawa.
Mam wielkie wątpliwości czy uda się Nowemu Zarządowi Naprawić ten cały Bałagan.
Chyle czoło przed Nowym Zarządem.
Czeka was ogromnie ciężka praca i to praca społeczna.
Czy warto?
Przecież to wyraźnie widać, że władzom waszej Gminie nie zależy na istnieniu tego Klubu.
Weście to pod uwagę że nie dostaliście jeszcze żadnej dotacji, a już Was Burmistrz straszy, a raczej sugeruje, że będzie patrzył Wam na ręce. Tak jag by sugerował, że otrzymaną dotacje podzielicie na członków Zarządu.
Jest to żenujące.
Przecież to ten Klub będzie reprezentował Gminę w powiecie.
W takiej sytuacji jaka zaistniała to nie kto inny jak Burmistrz powinien wam zaproponować pomoc prawną jak wybrnąć z tej fatalnej sytuacji.
Zastanawia mnie tylko jedno.
Co robił poprzedni Burmistrz, że doprowadzono do takiego bałaganu?
Życzę powodzenia Nowemu Zarządowi.
do Tracer dnia styczeń 26 2011 12:07:16
Tracer zgadzam się z tobą w zupełności.
Wielki szacunek dla ludzi którzy swój prywatny czas poświęcają
Dla dobra Gminy.
Wielką hipokryzja jest postawa Naszych Władz.
W dużych miastach jeden Burmistrz potrafi interesować się sprawami i problemami kilku Klubów Sportowych doceniając pracę poszczególnych Zarządów, a u Nas Dwóch Burmistrzów nie ma czasu na zainteresowanie się jednym Klubem Sportowym.
Całe szczęście że znalazło się kilku ludzi dobrej woli i może dzięki nim zostanie uratowany Klub Pogoni Wleń.
Zastanawiam się gdzie są Ci wszyscy którzy na ostatniej rocznicy podostawali dyplomy i nagrody na rzecz działalności Klubu.
Zagadka dnia styczeń 26 2011 12:10:57
Mam pytanie:
Kto jest udpowiedzialny za stan funkcjonowania Klubu.
Stary Zarząd który jest w dokumentach przedstawionych przez Burmistrza.
Nowy wirtualny Zarząd w osobie Pana Wałowskiego
Czy władze Gminy z poprzedniej Kadencji.
pipi dnia styczeń 26 2011 19:51:26
We Wleniu jest dwóch samców alfa: jeden z nich to kobieta.
Dodaj komentarz
Nick:2 + 5:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Urodziny Gołębiarki 2011
Urodziny Gołębiarki 2011
Urodziny Gołębiarki 2011


j2364 weeks
Administrator332 weeks
tender332 weeks
jasiek333 weeks
admin333 weeks
gisia335 weeks
jordan335 weeks
enisia335 weeks
lekul335 weeks
Maskonp336 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
12042776 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.