wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Kibice żądają zmian w Pogoni
Piłka NożnaKilka miesięcy temu grupa sympatyków i kibiców Pogoni Wleń zawiązała nieformalną grupę Ultras. Od tego czasu mecze rozgrywane przez  naszych piłkarzy nabrały jak na „B” klasę niecodziennego kolorytu. „Oprawy”  kolorowe świece dymne, fajerwerki a przede wszystkim głośny doping stały się stałym elementem każdego meczu. Początkowo dobra współpraca z działaczami Pogoni układała się poprawnie. Z czasem jednak wzajemne relacje zaczęły się psuć, aż przerodziły się w otwarty konflikt.

Zacznijmy od tego, że od początku naszej działalności o zarządzie wypowiadaliśmy się w samych superlatywach. Podkreślaliśmy, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy z włodarzami, że jesteśmy wdzięczni za wyrozumiałość i nie przeszkadzanie w organizacji meczowej atmosfery. Ile trzeba zrobić by zepsuć dobre, wzajemne stosunki? No właśnie, z naszego punktu widzenia trzeba naprawdę dużo. Dużo błędów znieśliśmy i na wiele rzeczy przymknęliśmy oko. Ale cierpliwość (nawet i nasza) kiedyś się kończy.
Nie wytknę tutaj wszystkich błędów, jakie popełnili prezesi, lecz tylko część. Tylko te, które uderzyły w nas najbardziej. Poruszę najpierw kwestie sportowe. W zimowej przerwie podczas meczu kontrolnego z GLKS-em Czernica. Na boisko wybiegł jeden z wychowanków „Niebiesko-Czerwonych”, dobrze nam znany Oleg. Na boisko wybiegał dość często i to nie ten fakt nas bulwersował. Wybiegł ubrany w …„halówki”. Początkowo wywołało to wśród nas fale śmiechu, która w chwile zmieniła się w oburzenie. Oleg, chłopak, który zostawia w tym klubie chyba najwięcej serca, czasu itd. Znany z występów w drużynie seniorów, jak i z gry w „Juniorach” ( którą dodatkowo prowadzi jako trener) wychodzi na boisko w „halówkach”?! W zamian za to, ile czasu, zdrowia i nerwów zostawia w tej drużynie zarząd nie może zapewnić mu profesjonalnego obuwia?! !To ja pytam, na co przeznaczony jest BUDŻET w naszym klubie? Chciałoby się powiedzieć na dojazd piłkarzy z innych miejscowości. Bo jak doskonale wiemy od dłuższego czasu, o sile naszej drużyny stanową zawodnicy m.in. ze Lwówka Śl. Ale i tak nie jest! Chłopakom, którzy wnoszą do naszej 11-stki tak wiele, nie zwraca się pieniędzy za dojazd na treningi i nierzadko za dojazd na mecze.
Tyle, jeżeli idzie o sprawy sportowe. Teraz, poruszę meritum sprawy. To, co w nas kibiców uderza najbardziej. Od września 2009, kiedy rozpoczęliśmy swoją działalność, jako grupa ULTRAS, frekwencja na naszym stadionie rekordowo wzrosła. Średnio na mecze we Wleniu przychodzi ponad 120 osób. Pogoń jest na ustach wszystkich mediów w naszym regionie. Dla Pogoni chcą grać coraz to nowi zawodnicy nie tylko z Wlenia, ale i z Lwówka, czy Jeleniej. Nie chodzi mi teraz o przechwalanie się, ile przez ten czas osiągnęliśmy. Chodzi nam o szacunek i docenienie za ciężką prace, jaką wkładamy w organizacje meczowej atmosfery. Zacznę od kłamstw i obietnic, które niestety obietnicami tylko pozostały. Po meczu z Hotturem Borowice (pierwszym meczu, w którym prowadziliśmy doping na własnym stadionie) podszedł do nas jeden z Prezesów. Obiecując nam zakup 50 szalików. Jednakże, my kibice zdajemy sobie sprawę, jakie koszty wiążą się z takim zakupem(50 x 30zł=1500zł!!) i wiemy, że w naszym mieście na jednorazowy taki wydatek mało kto może sobie pozwolić. Tak, więc odmawiamy, prosząc w zamian o produkcję flag, których łączny koszt okazał się czterokrotnie niższy. Pan  Prezez zgadza się mówiąc, iż na flagi nie będziemy czekać dłużej niż miesiąc. A mija już ponad pół roku…
W lutym, Liderzy grupy Pogoń F@ns uczestniczyli w zebraniu zarządu Klubu. W którym po raz pierwszy poprosiliśmy o pomoc w organizacji meczy wyjazdowych. To jest o wynajem autokaru i wspólny dojazd na te właśnie mecze. Oczywiście, koszt wynajmu miał być dzielony na pół. A My swoją połowę mieliśmy spłacać przez zbiórki. Inicjatywa, z jaką wyszliśmy spotkała się z aprobatą i zadowoleniem obu stron. Odpowiedź mieliśmy dostać na najbliższym Meczu Pogoni. Niestety zostaliśmy bezczelnie okłamani,  zarząd starał się nam wmówić, iż przepisy stanowczo zabraniają wspólnych dojazdów kibiców oraz zawodników. Co okazało się bzdurą, która nie ma nic wspólnego z prawdą. Dla nas organizacja transportu dla 30 osób to nie lada problem Dlatego też na mecze wyjazdowe wybiera się znacznie mniejsza grupa fanów. Jednakże nie jest tak, że działacze całkiem zapomnieli o naszym istnieniu. Pamiętają o nas wtedy, kiedy potrzebna jest nasza pomoc. Kiedy np. na meczu obecny jest Pan Tyrała proszą nas o wyskandowanie jego nazwiska. O zrobienie reklamy, czy promocji Klubu… . Przysłowiową iskrą na beczkę prochu, były dwa wydarzenia, które doprowadziły do tego protestu. Do pierwszego z nich doszło przy okazji organizacji wyjazdu do Podgórzyna na mecz z Endico. Zorganizowaliśmy dojazd dla 15 osób. A zebranych nas było 18-stu. Poprosiliśmy więc, naszych Włodarzy o zabranie ze sobą kilku osób, które nie mieścili się w samochodach. Oczywiście zgodzili się na to bez większego problemu. Każąc czekać zainteresowanym na rynku. Jak się okazało, Bus z zawodnikami i zarządem „uciekł” zostawiając kibiców na „lodzie”. Druga sytuacja to kolejny mecz wyjazdowy. Podczas którego znowu prosimy Zarząd o zabranie ze sobą w drogę powrotną jednego z kibiców. Ci odmawili trzaskając drzwiami. Dopiero bunt piłkarzy spowodował zmianę decyzji.
Tak już dłużej być nie może… Przelała się czara goryczy.
Panowie Prezesi, zapomnieliście o jednym ważnym fakcie. To wy jesteście w Pogoni dla nas, dla naszego dobra. Dla dobra piłkarzy i kibiców! Nie na odwrót!
Wymienione przeze mnie sytuacje to tylko nie liczne przykłady nie kompetencji i braku poszanowania dla ludzi, którzy ciężko pracują dla dobra klubu.
Szczerze wierzymy, iż nasz protest przyniesie zmiany bądź w zachowaniu zarządu, bądź w jego składzie. Liczymy na wasze poparcie w walce o normalność. W walce o prawdę i szacunek. Liczymy na waszą wyrozumiałość w najbliższych meczach, w których prowadzony będzie ów protest. Jeżeli macie jakieś pytania, sugestie w sprawie tego konfliktu, wpiszcie je w komentarzach. Na wszystkie postaramy się odpowiedzieć
.
Piszą w swoim proteście kibice Ultras

Z drugiej strony pretensje do kibiców mają również "działacze"
  „Budżet mamy stosunkowo niewielki musi nam wystarczyć na wszystko. Dopłacamy po 200 zł do każdej przedstawionej faktury na zakup butów” sporo zastrzeżeń zgłaszają także do dopingu. „Często padają niecenzuralne słowa również w stosunku do sędziów” mówi jeden z członków zarządu.

Głośny doping, czasem niecenzuralne słowa, mogą u niektórych osób budzić kontrowersje. Nie każdemu może się to podobać. W jednym jednak kibicom Ultras nie można odmówić racji. Pogoń gra nie dla zarządu i działaczy ale dla wszystkich, którzy w niedzielne popołudnie przychodzą pokibicować swojej drużynie
.


Komentarze
!!! dnia czerwiec 09 2010 00:25:55
Powodzenia w walce o swoje
Colo olo dnia czerwiec 09 2010 10:01:51
To znaczy panowie prezesi nie potrafia inaczej zalatwic sprawy tylko najlepiej rozpiep**** to co chlopaki stworzyli!!! Jakos przy zaproszeniu i prosbie o dobry doping z meczu z Maciejowa gdzie pojawil sie Pan Tyrała nie przeszkadzal im doping nawet z przeklenstwami??
Poza tym jesli zwrocili chlopakom taka uwage, to mysle, ze wzieli by to pod uwage. Tylko szkoda ze w tym klubie Ci panowie chca yc Alfa i Omega.
Pogon F@ns dnia czerwiec 09 2010 14:36:49
Nie walczymy o zmiane składu zarządu, tylko o zmiane jego polityki. Jaki wobec zawodników tak i kibiców.
Walczymy o prawde, i szacunek za ciężką prace włożoną w dobro NASZEGO Klubu.
Nie chcemy protestować. Chcemy porozumienia. A do niego potrzebne są chęci "Włodarzy" Pogoni.
Pogon F@ns do "Colo olo " dnia czerwiec 09 2010 14:43:02
Wulgaryzmy jakie padają podczas naszego dopingu, nie są tak częste, by zrobić z nich problem. Nie pojawiają się na każdym meczu. W porównaniu do innych ekip występują one wręcz sporadycznie. I jeszcze NIGDY nie miały one negatywnego wpływu na wynik spotkania! BA! Często sprowadzały arbitrów na ziemie.
Przed rozpoczęciem naszej działalności wulgaryzmy również były obecne na naszych meczach. A padały one z ust "nietrzeźwej" części widowni. A na meczu z Sosnówką padały również ze strony zarządu!
Pogon F@ns dnia czerwiec 09 2010 14:44:08
Tak więc uważam to za czepianie się szczegółów. Bo niczego innego nie można nam zarzucić.
Ciekawy dnia czerwiec 09 2010 15:13:00
Ktoś zna roczny budżet Pogonii????
h dnia czerwiec 09 2010 16:01:53
30 000 taki jest budrzet
Ciekawy dnia czerwiec 09 2010 16:35:13
ile??? Budżet mamy stosunkowo niewielki - nie róbmy jaj
KS Maciejowa gdyby tyle miała to by w okręgówce grała.
Chetny na Prezesa Pogoni dnia czerwiec 09 2010 16:53:03
Drodzy sympatycy Pogoni Wlen. Obiecuje Wam, że gdy zostane Prezesem Pogoni jak i u rowniez wakat na to stanowisko, bede szkolil Seniorow, Juniorow - mlodszych i starszych, trampkarzy - mlodszych i starszych, przedszkolakow, dzieci ze zlobka oraz Was kochani kibice z Ultras Pogon Fans. Duzo nie wymagam. 1000 zlotych - platne do pierwszego.
do chetnego dnia czerwiec 09 2010 17:10:24
wytresuje ci zone czy dziewczyne za jedyne 300zł
do chętnego:) dnia czerwiec 09 2010 19:11:43
obiecujesz nawet więcej niż ci "prawdziwi" prezesi
POPRAWNY dnia czerwiec 09 2010 20:09:18
Lwówek też puscił protest kibiców tak trzymać http://lwowekslaski.net/index.php?m=open&id=776
sbz dnia czerwiec 09 2010 20:11:02
Pojawił się jakiś artykuł nie zadowolonych kibiców i nagle wszyscy zaczęli krytykować prezesów i zarząd. A przecież oni nic nie mają ze swojej działalności na rzecz klubu. Kto z was chciałby być odpowiedzialny za klub i nic z tego nie mieć ? A jeżeli w wyniku obecnej akcji przeciw zarządowi , zarząd poda się do dymisji i nie będzie nikogo chętnego na ich miejsce i klub przestanie istnieć ? Wówczas na marne pójdzie wysiłek zawodników, trenera , zarządu i kibiców. Więc lepiej szanujmy prace tych którzy z przyjemności pracują na rzecz klubu , doceniajmy ich za to, że poświęcają swój wolny czas i nie krytykujmy ich bezpodstawnie.
JARZĄBEK PREZES dnia czerwiec 09 2010 20:36:59
No to drodzy piłkarze i wierni kibice klubu Pogoń Wleń stajecie przed nie małym problemem. Czuje tutaj jakiś spisek przedwyborczy a może się mylę Panie J23
aleeee dnia czerwiec 09 2010 21:34:38
Kibole, wy to sie zastanówcie czy zarząd ma inwestować w wasze szaliczki i inne pierdoły które w zasadzie nie są do niczego potrzebne i skoro chcecie kibicować to zróbcie coś z własnej inicjatywy, jakąś składka na przykład. Jak dotąd nie spotkałem się z czymś takim że kibice każą sobie kupować szaliczki i inne. Co to ma być zawód kibic? Chcecie kibicowac i być na meczach wyjazdowych to róbcie to na własna ręke. Nikt was to kibicowania nie zmusza. Może zacznijmy płacić ludzią za to że chodzą do kościoła?

Bo wkońcu co lepsze? walić kase w kibiców czy lepiej zainwestować w sprzęt dla pogoni?
WTF ?! do wyżej dnia czerwiec 09 2010 21:35:17
To brzmi jak groźba.
-> a to nie ludzie powinni bać się władzy, to władza powinna bać się ludzi!!!
Tak! cały świat ma spisek przeciwko wam, haha, żal
Brawo dla inicjatorów protestuj. Potrzeba we Wleniu ludzi którzy upomną się o normalność. Niby tak niewiele...

Tak trzymać!
bunt dnia czerwiec 09 2010 22:03:41
Piwo po meczach macie za co pić ale na szaliczki to wyciągacie od zarządu.

cyt. Walczymy o prawde, i szacunek za ciężką prace włożoną w dobro NASZEGO Klubu.

Darcie mordy nazywacie praca?A czy ktokolwiek z was przyczynił się do chociażby skoszenia trawnika na boisku? Może z własnej inicjatywy zadbacie o czystość "stadionu" jak i wokół niego? Ręke po kase to każdy potrafi wyciągnąć. Wpadnijcie do mnie skopać mi ogródek to wam kupie te szaliczki
Szaliczki?? A może dnia czerwiec 09 2010 22:36:23
frytki do tego?
Pogon F@ns dnia czerwiec 09 2010 23:33:25
Dojazdy na mecze wyjazdowe dla swoich kibiców organizuje wiele klubów. Takich jak np. Sosnówka. Jak przeczytać możesz w artykule, układ miał polegać na tym, że my płacimy połowe zarząd połowe. czyt. 38 miejsc siedzących ( 38/2=19) Jako, że klub nie wykorzysta 19 miejsc my zajmujemy np. 22 miejsca. Oczywiście odpłatnie, my za swoją część autokaru płacimy. zarząd za swoje. Może być? Może! I wszyscy są szczęśliwi.
Pogon F@ns dnia czerwiec 09 2010 23:38:10
Czytam wasze komentarze i odnosze wrażenie, że macie problem z czytaniem ze zrozumieniem...
Czytaj"Po meczu z Hotturem Borowice podszedł do nas jeden z Prezesów. Obiecując nam zakup 50 szalików. Jednakże, my kibice zdajemy sobie sprawę, jakie koszty wiążą się z takim zakupem(50 x 30zł=1500zł!!) i wiemy, że w naszym mieście na jednorazowy taki wydatek mało kto może sobie pozwolić. Tak, więc odmawiamy, prosząc w zamian o produkcję flag, których łączny koszt okazał się czterokrotnie niższy. Pan Prezez zgadza się mówiąc, iż na flagi nie będziemy czekać dłużej niż miesiąc. A mija już ponad pół rokur30;"

Pogrubiłem specjalnie te wyrazy, by pokazać wam, że nie każemy niczego sobie kupować. To obietnica bez pokrycia, a nie damy zrobić z siebie durniów...
Pogoń F@ns dnia czerwiec 09 2010 23:44:48
"Darcie mordy nazywacie praca?" Gdybyś przeczytał cały text, bądź zrozumiał jego przesłanie, wiedziałbyś, że nie tylko o kibicach jest tu mowa, ale i o zawodnikach.
Widzisz, tylko dla Ciebie mecz ogranicza się do 90 minut. Dla nas jak i kibiców tak i piłkarzy to ciężkie godziny przygotowań. Zawodnicy wylewają pot na treningach, a dla nas...?
Widzisz przygotowanie oprawy, zamawianie pirotechniki. Nauka piosenek, ogarnianie nowych osób itp, itd.
Kibicowanie nie ogranicza się tylko do "darcia mordy"
STOWKA dnia czerwiec 09 2010 23:45:05
PO PIERWSZE ZARZĄD SAM WYSZEDŁ Z INICJATYWĄ ZE NAM POMORZE W ZAKUPIE FLAG A CO Z TYM SIE WIĄŻE WYŁOZY NA TO KASE. PO DRYGIE TEPY CH..JU KIBICE ZROBILI SAMI 2 EDYCJE SZALIKÓW (40 SZTUK PO 30 ZŁ)GDZIE PREZES I KIEROWNIK DRUZYNY DOSTALI JE OD NAS ZA DARMO ,SAMI ZA BRAMKĄ STWORZYLI TRYBUNE GDZIE TRZEBA BYŁO ZAŁATWIĆ DESKI Z TARTAKU PRZEKOPAĆ ZIEMIE I WYSYPAĆ 2 TONY PIASKU ,KTÓRY SAMI KUPILIŚMI Z WŁASNYCH PIENIEDZY .OPRAWY MECZOWE SĄ ROBIONE TYLKO Z NASZYCH ŚRODKÓW. WIEC NIE SAP BARANIE ZE MY TYLKO WYCIĄGAMY RECE PO KASE BO PREZES DAŁ NAM TYLKO 20 ZŁ ZEBYŚMY PO MECZU SIĘ NAPILI ZA DOPING I OPRAWE
Pogoń F@ns do sbz dnia czerwiec 09 2010 23:46:07
Nie chcemy zmian w składzie zarządu. Chcemy zmiany ich polityki...
Stefanowka35 dnia czerwiec 10 2010 00:21:41
Koledzy,sympatycy i kibice Pogoni Wleń.
Jako Prezes Pogoni jestem odpowiedzialny za budżet przyznany na działalność Klubu. Pieniądze mogą być wydawane tylko na potrzeby Klubu i piłkarzy, a nie na kibiców.
Odnośnie zarzutu o pozostawienie kibica na którymś z meczy wyjazdowych: Moim obowiązkiem jest zapewnienie bezpiecznego transportu piłkarzom. Autokar zabiera tylko osoby ubezpieczone od NW (zawodnicy i działacze klubu). Czy słyszeliście kiedyś, żeby jakiś klub w Polsce zabierał do autokaru jakichś kibiców? I to w dodatku nietrzeźwych? Z tego co wiem, kierowca autokaru nie wyraził zgody na zabieranie dodatkowego pasażerów, gdyż znajdował się on w takim właśnie stanie. Podczas mojej prezesury kibice nie będą mogli jeździć autokarem razem z zawodnikami. Tak na marginesie dodam, że jadąc na mecze swoim prywatnym samochodem zabieram chętnych kibiców w miarę wolnych miejsc.

Mam też prośbę do Was, kibice. Jako Prezes Klubu Pogoń Wleń zwracam się z prośbą o przyzwoite zachowanie podczas meczy. Jesteście wiernymi fanami Pogoni i chciałbym, żeby kibice innych klubów mówili o Was w samych superlatywach. Wyswiska, różne przekleństwa i obelgi kierowane pod adresem sędziów mogą zaszkodzić naszemu Klubowi. Jeśli dalej będziecie wyzywać sędziów, to traficie kiedyś na takiego sędzięgo, który za Wasze wyzwiska pod jego adresem ukarze naszych zawodników poprzez sędziowanie na naszą niekorzyść. Czy naprawdę na tym Wam zależy? Jeśli dobro zawodników leży Wam na sercu to dopingujcie ich jak najmocniej - ale w sposób kulturalny i pozytwny, z szacunkiem do zawodników i kibiców przeciwnych drużyn.

Poświęcam dużo swojego czasu na działalność w Klubie. Podczas mojej prezesury zawodnicy Pogoń Wleń grają z roku na rok coraz lepiej. Z końcówki tabeli przenieśli się do czołówki. Doceńcie wysiłek Zarządu (Marceluk, Gancarczyk, ja). Jeśli sądzicie, że to takie łatwe, to chętnie oddamy Wam troszkę obowiązków. Kto z Was zajmie się pielęgnacją boiska i sprzątaniem po meczach? Jakoś nikt nie zaoferował nam pomocy w tych prostych obowiązkach. Może więc j23 po kolejnym meczu na naszym boisku zostanie troszkę dłużej i pomoże uprzątać boisko? Serdecznie zapraszamy do aktywnej pomocy i wspólpracy. Dziękujemy również tym kibicom Pogoni, którzy pozytywnie oceniają pracę Zarządu i jego politykę.
Stefan
Do niekumatych, a wypowiadajacych sie dnia czerwiec 10 2010 00:23:12
A co wy myslicie ze my chcielismy tej wojny??? Doszlo do tego, bo my sobie nie pozwolimy ,aby pluto nam w morde. To ze wieksza czesc spoleczniakow Wlenskich lubi jak im pada deszcz na twarz, TO NIE ZNACZY ZE WSZYSCY!!!
Pogoń F@ns do Stefanowka35 dnia czerwiec 10 2010 01:08:29
Panie Stefanie, w takim bądź razie, po co kłamał pan, robiąc przy tym z nas idiotów, a z siebie oszusta, że zakupi pan nam flagi?
Nie chcemy pieniędzy z budżetu klubu. Nawet tych, które Pan nan obiecywał.
tak, znamy przykłady, gdzie Klub jeździ na mecze z kibicami. Powiem więcej, znamy przykłady klubów gdzie klub, organizuje wyjazdy swoim kibicom.
Jako prezes Pogoni, powinien Pan bywać na większości meczy naszego Klubu, Nawet tych z przed rozpoczęcia naszej działalności. Czy nie dało się wtedy słyszeć "wyzwisk, różnych przekleństw i obelg kierowanych pod adresem sędziów"? Czy my jako zorganizowana grupa przeklinamy inaczej niż pozostała część widowni? Dla Pana wiadomości, W meczach, które Pogoń grała przy naszym dopingu, czy wyzwiska te padały, czy nie rezultat zawsze był korzystny, więc uwagę uważam za nie trafną.
Zależy nam na tym, by wyniki sportowe, jakie osiąga Nasz klub były jak najlepsze. Dlatego też jak nikt inny robimy w Pogoni Reklame, przyciągając na Stadion jak najwięcej ludzi. Wliczając w to Potencjalnych sponsorów, czy zawodników wzmacniających nasz skład.
Na szacunek Panie Stefanie trzeba zapracować. Sędziowie, którzy sprawiedliwie prowadzą zawody pozostają nie tknięci z naszej strony. Przeciwnicy... Zbiera się jedenie tym, którzy nie mieli szacunku do nas.

Nikt z nas nie neguje ani wysiłku zarządu, ani czasu jaki zostawiacie przy Jana Kazimierza. My jedynie protestujemy przeciwko błędom jakie popełniacie. Zaznacze również, że robimy to w sposób jak najbardziej kulturalny.
Po nas, po Kibicach z Pogoń F@ns nikt jeszcze nie sprzątał. To właśnie wyróżnia nas spośród innych grup kibicowskich. Kultura. Zawsze, czy u siebie, czy też na wyjazdach dbamy o dobry wizerunek kibica Pogoni. Sami go w końcu stworzyliśmy i jest on tylko i wyłącznie naszą zasługą.

Ps. Panie Stefanie, licze, iż w niedalekiej przyszłości usiądziemy do rozmów i dojdziemy wspólnie do porozumienia. Nie chcemy prowadzić tej wojny...
Kumaty dnia czerwiec 10 2010 01:42:52
"wydawane tylko na potrzeby Klubu i piłkarzy, a nie na kibiców "

To P. Stefanie po co były te głupie rozmowy(Pan sam zaoferował a teraz odwracamy kota ogonem,a wiemy jak bylo ) My się o to nie prosiliśmy bo i tak wszystko co mamy to zrobilismy sami(Wielkie dzieki Sławek i wszystkim ktorzy nam pomogli w tym okresie:))

"Czy słyszeliście kiedyś, żeby jakiś klub w Polsce zabierał do autokaru jakichś kibiców?"

Slyszelismy i widzielismy np. w samej "B-Klasie" Sosnówka,Lechia Piechowice no i wiele innych( nawet pamietam ze w Strzyzowcu kiedys byla taka mozliwosc ze kibic mogl jechac z drozyna:)) Bo to sa normalni ludzie, ktorym nie przeszkadza obecnosc kibica w autobusie, no ale niektorzy wola miec puste miejsca:) To jest tylko "B-Klasa" wiec nie robmy popeliny z przepisami.

"Z tego co wiem, kierowca autokaru nie wyraził zgody na zabieranie dodatkowego pasażerów"

A z tego co ja widzialem i slyszalem to zarzad:) On nie mial nic przeciwko jak z nim rozmawialem niestety nie bylo tak jak Pan twierdzi. ...Co do stanu nietrzezwego... napisal bym cos ale nie bede wkopywal innych:) Trza miec jakis poziom i trzymac sie zasad.:):):)

"Wyswiska, różne przekleństwa i obelgi" czyliu chodzi o nas doping:)

Zdarzaja sie... kazdemu :) sam stalem na meczu kolo zarzadu na meczu z sosnowką. Tez slyszalem pare niecenzuralnych slow...
Wiec prosbe kierujemy nie tylko do nas ale do wszystkich i bedziemy dawac przyklad reszcie bo i tam znajdzie sie pare gagadkow:)

"Jeśli dalej będziecie wyzywać sędziów, to traficie kiedyś na takiego sędzięgo, który za Wasze wyzwiska pod jego adresem ukarze naszych zawodników poprzez sędziowanie na naszą niekorzyść."

Pamietam jak poraz pierwszy poszlo na sedziego... i wtedy to wszyscy lacznie z zarzadem chcieli nas nosic na rekach. Teraz wielki halllo... Nie pamietam dokladnie w jakim to meczu bylo ale Pan jako pierwszy wyzywal sedziego:) Bylo tak... moglem nagrac:):) ale nie ma sprawy teraz bedziemy krzyczec SEDZIA......TY WIESZ CO!!!!

"Jeśli dobro zawodników leży Wam na sercu to dopingujcie ich jak najmocniej"

Oni sa z nami my jestesmy z nimi, na dobe i zle... Wiekszosc z nich gra tu dla nas. Za co chlopaki wielkie dzieki:)

"z szacunkiem do zawodników i kibiców przeciwnych drużyn."

Nie musze pisac chyba o uboczu. Jak dojdzie do tego meczu to raczej on sie nie zakonczy w pelnych 90 minutach... I to nie z naszej winy:):):). Jak mi sie zdaje chodzi Panu o mecz z Boberkami. Kazdy kto byl na meczu Bobry-Pogoń wie czemu zachowalismy sie jak sie zachowalismy. vice versa No tak zapomnialem ze Pana tam nie bylo:))

"Poświęcam dużo swojego czasu na działalność w Klubie."

Na tym zebraniu co byli kibice zostal poruszony temat trybunki i modernizacji boiska... ostatnio rozmawialem z wladzami naszego miasta gdzie jest to co obiecali??? Dostalem odpowiedz ze bylo wszystko(koparka ,ziemia itp.) Ale nie bylo Pana... Oni nie wiedzieli gdzie co i jak maja robic lub sypać. Wiec nie komentuje tego dalej bo byla mozliwosc.... ale znowu zaspalismy:)
lsmbz dnia czerwiec 10 2010 02:12:34
panowie , jest teraz duża szansa na awans do "a" klasy . zespół Pogoni Świerzawa przenosi się do legnickiego OZPN-u , zwalnia sie miejsce dla drużyny z drugiego miejsca, przed nami najważniejszy mecz w Borowicach, który musimy wygrać ! . WIĘC ZAKOŃCZCIE TE IDIOTYCZNE KŁÓTNIE ! TRZEBA ZAJĄĆ SIĘ DZIAŁANIEM NA KORZYŚĆ KLUBU ! NIE JEST TO CZAS PROTESTY, SPORY ITP. TRZEBA SIĘ ZJEDNOCZYĆ ! KIBICE POWINNI OSOBIŚCIE POROZMAWIAĆ Z ZARZĄDEM, KONFLIKTÓW NIE ROZWIĄŻE SIĘ NA FORUM INTERNETOWYM ! PRZESTAŃCIE WYTYKAĆ SOBIE BŁĘDY, POROZMAWIAJCIE W ZAMKNIĘTYM GRONIE I DOJDŹCIE DO KOMPROMISU ! ZAWODNICY, TRENERZY,DZIAŁACZE I KIBICE MUSZĄ STANOWIĆ JEDNOŚĆ !!!
Andrzej Jaśkiewicz dnia czerwiec 10 2010 07:55:11
Trzy lata temu na prośbę Pana Gancarczyka kupiłem na rzecz Pogoni za ok. 500zł węże które miały służyć do podlewania murawy boiska. Wypadałoby Panie Prezesie Wołowski wypowiedzieć słowo którego użycie w takim wypadku przewidują elementarne zasady dobrego wychowania, a którego Pan zapewne nie zna? Teraz proponuje mi Pan sprzątanie boiska? Przy takim traktowaniu potencjalnych sponsorów raczej nie liczcie na ich hojność.
hmm dnia czerwiec 10 2010 07:56:33
Pogoń i tak nie awansuje do A klasy bo z tym budżetem nie bedzie co przytulić do własnej kieszeni w klasie wyzej..
Pogoń F@ns do Kumatego dnia czerwiec 10 2010 11:01:03
To był mecz Lechia Piechowice-Pogoń Wleń
Kiedy to zarząd zrywał boki ze śmiechu, kiedy zaśpiewaliśmy "Polscy sędziowie..."
Pytając, czy znamy coś jeszcze.
Na meczu z Hotturem, również pod adresem sędziego padały niecenzuralne okrzyki. Jednak po meczu pan Stefan podszedł do nas mówiąc, że to co robimy jest świetne, wspaniałe, itd.
Wulgaryzmy to jedyny zarzut jaki może postawić nam zarząd. A jak to się mówi, tonący brzytwy się chwyta. Dlatego, sporadycznie padające z naszych ust wulgaryzmy urosły do rangi nie wyobrażalnego problemu.
Pogoń F@ns dnia czerwiec 10 2010 12:29:23
Dajemy rady, bo mamy Honor i Zawzięcie. A to czy Wleń to zadupie to nie twój biznes. Także, nie rób napinki w necie... Pozdro dla Normalnych...
AVE KSK!
lsmbz dnia czerwiec 10 2010 12:38:33
i dalej tak zamierzacie napinać się na forum ? satysfakcje wam to sprawia ? nie zdajecie sobie sprawy, że cierpi na tym wizerunek klubu ? nie czas już skończyć ?
brawo dnia czerwiec 10 2010 13:36:41
Zarzad przez was odejdzie. Ciekawe kto za frajer bedzie to utrzymywal i zalatwial. Bijcie sobie brawo domorosli kibice na wiosce zrobili duze miasto. W leb sie puknijcie. Zielonego pojecia nie macie o prowadzeniu druzyny. Rozpadnie sie pogon i zarzad to bedzie TYLKO I WYLACZNIE WASZA WINA. Chlejcie wiecej w czasie meczu to napewno przychylniej na was wszyscy beda patrzec i na wasze prostesty.
Pogoń F@ns dnia czerwiec 10 2010 14:19:50
Jeżeli zarząd Pogoni poda się do dymisji, to tylko i wyłącznie dlatego, że nie potrafi znieść SŁUSZNEJ krytyki.
Polska jest wolnym krajem, a pozwolenie na wyrażanie swojej opinii zapewnia mi Konstytucja.
POGOŃ nie rozpadnie się, nawet jeśli Owi Panowie zrezygnują z pełnionych funkcji. I Uwierz mi, że znajdzie się ktoś kto poprowadzi drużyne, kto będzie potrafił zachęcić, nie zniechęcić sponsorów i kto będzie miał szacunek do KIBICÓW.
Na rozpoczęcie tego protestu czekaliśmy długo. Czekaliśmy od Października, licząc na to aż coś się zmieni. Miarka się przebrała.
Funkcja Prezesa Pogoni, to funkcja publiczna. A ktoś kto ją sprawuje, musi liczyć się z tym, iż w końcu ktoś oceni jego prace i wytknie jego błędy
yhym dnia czerwiec 10 2010 14:52:16
To krytykujcie dalej, jak sie zarzad rozpadnie to mowcie ze dlatego bo krytyki nie przyjeli. Jak juz nie bedzie mial kto tego prowadzic to dalej mowcie ze to przez krytyke. Polska jest wolnym krajem gdzie najlepiej krytykowac i siedziec na d....
Gratuluje przylozenia cegielki do rozpadu pogoni. Przy okazji jako dobrzy kibice, przylozcie nastepna i zacznijcie szukac ludzi na to publiczne stanowisko, ktorzy beda za frajer to utrzymywac.
??? dnia czerwiec 10 2010 15:05:06
Bez przesady ze kibice wytkneli blędy zarządu to wszyscy już się podaja do dymisjii to czyli jednak mają coś na sumieniu ze tak szybko uciekają. wogole czy padło z ust kibiców ze chcą dymisji zarządu ze po to robią protest. Macie tekst to przeczytajcie dokladnie o co wnim chodzi z tego co ja zrozumiałem to zmiany polityki jaką prowadzi zarząd a nie jego usuniecie bo ludzie zajmujący sie Pogonią sa tak samo związani znią jak kibice Dla tego obie strony niech sie spotkają powiedzą co je boli i zakończą to już W niedziele ważny mecz który może zawarzyć o awansie i na tym sie skupmy
dobra dnia czerwiec 10 2010 15:11:45
ok ok zobaczymy co sie bedzie dzialo
Działacz dnia czerwiec 10 2010 15:33:03
Za przeproszeniem. Pi****ę waszą krytykę czubki. Znalezli sie do krytyki nieroby z wykształceniem podstawowym. Problemow sobie szukacie.
Pogoń F@ns do Działacza dnia czerwiec 10 2010 15:45:35
I tu mamy problem. Żaden z tych wulgarnych okrutnych i chamskich kibiców nie obraził nikogo z zarządu. Może to nie u nas trzeba szukać braku kultury?
??? dnia czerwiec 10 2010 16:37:08
dajcie już sobie spokój z tym internet to nie jest lekarstwo na tą sprawe powoli mnie to zaczyna denerwować dzieci z neostrady zal mi was!!! Dogadajcie sie i kończcie ten cyrk
Do Pogoń F@ns dnia czerwiec 10 2010 17:36:20
Mój drogi wydoroślej w końcu , a nie zajmujesz się pierdołami najwyższa pora chyba już na to co ? !!!! Najlepiej wychodzi Ci krytyka , a co sam w życiu osiągnąłeś co ?????!
Do mających jakieś pretensje dnia czerwiec 10 2010 17:42:36
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY "POGOŃ"
REGON: 020220000
A to lista osób które pełnią funkcje.
Nazwisko lub Nazwa: Nazwisko drugi człon: Pierwsze imię: Drugie imię: Funkcja/stanowisko:
BOCHEŃSKI WACŁAW PAWEŁ PREZES KLUBU
HORWAT JERZY CZŁONEK ZARZĄDU
SPRYCHA RYSZARD JÓZEF CZŁONEK ZARZĄDU
MARCELUK STANISŁAW I V-CE PREZES KLUBU
KODZIS KRZYSZTOF MARCIN II V-CE PREZES KLUBU
DOBROWOLSKI KRZYSZTOF CZŁONEK ZARZĄDU
KALINOWSKI WIESŁAW CZESŁAW CZŁONEK ZARZĄDU
KRAJEWSKI SŁAWOMIR KONSTANTY SEKRETARZ KLUBU
KRAUS RYSZARD ZDZISŁAW SKARBNIK KLUBU

Proponuje jakiejś osobie o NICK"Stefanowka 35" zobaczyć czy za zamkniętymi drzwiami niema jego cienia!!!!!!!!!
Kumaci kibice!!! dnia czerwiec 10 2010 18:03:55
Nie tak miał wygladac nasz protest... Mielismy polepszyc stosunki a nie je pogarszyc. Jak rozmawialismy o protescie to glownym celem bylo wyjasnienie tylko paru kwestii. Usiadzmy do rozmow... Nie mowie ze ja kibic jestem swiety ale kazdy z nas ma swoje 5 groszy w tym konflikcie. Do Pogoń F@ns nie wypowiadaj sie w imieniu wszystkich kibicow...kto ci pozwolil uzywac nazwy naszej grupy??? Niektore twoje komenty sa zalosne, a czytajac je wstydze sie... pisz lepiej swoja ksywke lepiej. Prezesi,Działacze i Wierni Kibice jest w tym roku duza szansa aby wejsc do upragnionej A-klasy. NIEZMARNUJMY TEGO!!!!
BEX dnia czerwiec 10 2010 18:17:09
Nareście jakiś sensowny wpis do Kumaci kibice masz sporo racji kolego a pan o nicku Pogoń F@ns powinien zostać filozofem a nie kibicem FORZA POGOŃ
obserwator dnia czerwiec 10 2010 20:52:17
cala ta zadyma rozpoczela sie od kibica "gumy",ktory godnie roprezentowal klub kibica z "Pogoni" ogladajac mecz w Cieplicach w pozycji lezaka. Raz juz przez kibicow z Wlenia, druzyna"Pogoni'spadla z 'A'klasy,czyzby sytuacja miala sie powtorzyc,zeby przez kibicow 'A'klasa sie oddalila.
Kumaci kibice!!! dnia czerwiec 10 2010 21:23:19
Niestety troszke wczesniej... gdzies z 3 mecze do tylu.A- Klasa Oddalila się przez kibicow... hehe dobre dobre. Ta kwestie niech Pan zostawi pilkarza naszej Pogonii i Ozpnowi jelenia gora. My nie mamy kosy z pilkarzami tylko z zarzadem. Myśle że wiecej pomoglismy zawodnikom w tym sezonie niz zaszkodzilismy... Wiec i tym razem nie wyszlo:) Teraz juz az sie boje za co nas jeszcze obwinicie... bo z godziny na godzine coraz lepszymi rzeczami mnie zaskakujecie.
hw do działacza dnia czerwiec 11 2010 19:25:26
Ty patrz na siebie jakie masz wykształcenie. Skąd ty możesz wiedzieć kto gdzie chodził do szkoły albo gdzie pracuje.Taki z ciebie Działacz ale z poprawczaka.he he
:))) dnia czerwiec 11 2010 20:49:13
niestety Wleń jest malusi i większość w/w JEST Z WYKSZTAŁCENIEM PODSTWOWYM !!!!!
Dodaj komentarz
Nick:3 + 5:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Pogoń Wleń
Pogoń Wleń
Pogoń Wleń


j2367 weeks
Administrator336 weeks
tender336 weeks
jasiek336 weeks
admin337 weeks
gisia338 weeks
jordan339 weeks
enisia339 weeks
lekul339 weeks
Maskonp339 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
12118456 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.