wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Czysta energia, czy uciążliwe sąsiedztwo?
OkolicaEnergetyka wiatrowa, mimo ekologicznego przesłania, niesie za sobą wiele często ignorowanych zagrożeń. Mieszkańcy Pogórza Izerskiego a także nasze władze samorządowe nie dysponują dostateczną wiedzą na temat całego szeregu niekorzystnych skutków i oddziaływań farm wiatrowych. Dlatego też narodził się pomysł na spotkanie informacyjne. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa, na spotkanie poświęcone rozwojowi energetyki wiatrowej na Pogórzu Izerskim, które odbędzie się 3-go lutego 2010 r. o godz. 17.00 w klubie "Postulat" w Lubomierzu przy Placu Kościelnym 67 a.   Spotkanie rozpocznie się prezentacją Pana dr inż. Henryka Wojciechowskiego, doktora nauk technicznych na Wydziale Elektrycznym Politechniki Wrocławskiej. Podczas spotkania zabiorą też głos naukowcy, specjaliści i przyrodnicy z  różnych dziedzin nauki dotykających tematyki elektrowni wiatrowych, gotowi udzielić odpowiedzi na pytania zaproszonych gości. Mamy nadzieję na żywą i satysfakcjonującą publiczność dyskusję. Zaproszenia zostały przekazane burmistrzowi, wszystkim radnym, sołtysom oraz kluczowym pracownikom Gminy Lubomierz, burmistrzom i przewodniczącym rad gmin Lwówek Śląski, Wleń, Gryfów Śląski, Mirsk, Stara Kamienica, starostom powiatów oraz przewodniczącym rad powiatowych Lwówka Śląskiego i Lubania, przedstawicielom kościoła, instytucji przyrodniczych, rolniczych, turystycznych, organizacji pozarządowych, lokalnych mediów oraz po prostu mieszkańcom naszego regionu, którym jego los nie jest obojętny.


Zapraszamy serdecznie,
Do zobaczenia 3 lutego w Lubomierzu
     
Aneta Gieysztor
Komentarze
Komentarz dnia styczeń 28 2010 19:40:39
Temat wielce interesujący,ale ciekawe co tam będzie robił kler? Kto organizuje to spotkanie? Czy Redakcja dysponuje taką informacją?
j23 dnia styczeń 28 2010 20:17:51
Koordynatorką spotkania jest Pani Aneta Gieysztor Sołtys Pokrzywnika
wiatrak dnia styczeń 28 2010 20:26:22
Zabawny montaż, Lukowi pewnie nie do śmiechu ;)
śmigło dnia styczeń 29 2010 00:27:17
Nareszcie będzie jakaś atrakcja Wlenia a nie tylko powódź, i morderstwa w Nielestnie, jak to zostało powiedziane przez pewne osoby urzędnicze " Z czego to Wleń słynie"
aa dnia luty 03 2010 21:00:52
"Mamy zaszczyt zaprosić Państwa, na spotkanie poświęcone rozwojowi energetyki wiatrowej na Pogórzu Izerskim". To nie było spotkanie tylko propaganda anty wiatrakowa.
klimat dnia luty 04 2010 12:14:04
aa, a kto ma decydować o naszym sąsiedztwie, jak nie sami mieszkańcy?
Wleń już ma bardzo nieciekawą lokalizację, od wschodu ferma świń, od południa wysypisko śmieci; została obrona flanki północnej i zachodniej.
aa dnia luty 05 2010 21:45:43
klimat, nie rozumiem o co Ci chodzi. ja skrytykowalam jedynie zły przekaz informacji, bo na spotkanie poszłam z myślą, że dowiem się pozytywów i negatywów nt wiatraków, ale tego pierwszego nie usłyszałam.
kochajmy wiatraki dnia luty 14 2010 09:52:20
Dodaj komentarz
Nick:2 + 4:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

Marczów
Marczów
Wleń Wczoraj


j2369 weeks
Administrator337 weeks
tender337 weeks
jasiek338 weeks
admin339 weeks
gisia340 weeks
jordan341 weeks
enisia341 weeks
lekul341 weeks
Maskonp341 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
12138323 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.