Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnie

Kliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Czarni Strzyżowiec - Michalczewski zapewnia 3 punkty.
Piłka NożnaCzarni Strzyżowiec na własnym boisku pokonali WKS Działoszyn - Krzewinę 1:0. Bramke na wagę trzech punktów zdobył Michalczewski.

O drużynie gości przed meczem można było powiedzieć tylko tyle, że jest beniaminkiem a w swojej grupie B klasy, zajęła pierwsze miejsce. W pierszej kolejce debiutanckiego sezonu w A klasie, pauzowała. Mecz ze Strzyżowcem, był więc dla WKSu inauguracją.

Goście na murawę wyszli bardzo zdeterminowali, ku zaskoczeniu wszystkich to Działoszyn - Krzewina przeważał przez pierwsze 30 minut. Po pół godzinie gry, Czarni doszli do głosu, w środku pola piłkę przejął Rzeźnik, prospoadle podał do Frankiewicza a ten uderzył na bramkę minimalnie się myląc. W 40 minucie mogło być 1:0, Romaniak odebrał piłkę obrońcy i stanął oko w oko z bardzo dobrze spisującym się tego dnia bramkarzem gości, niestety popularny Roman, nieznacznie się pomylił i piłka przeleciała obok słupka. Do przerwy zawodnicy schodzili do szatni przy wyniku 0:0. WKS Działoszyn - Krzewina zaskoczył wszystkich ambicja i wolą walki. Czarni razili brakiem skuteczności.

Na szczęście, na drugą połowę wyszli bardziej zmotywowani piłkarze Czarnych. Od początku ruszyli do ataku, swoje szanse mieli Michalczewski, Żmija, Rzeźnik, Romaniak, jednak w każdym przypadku na drodze stawał bramkarz gości. Sztuka ta udała się dopiero w 70 minucie, po dośrodkowaniu Frankiewicza piłkę głową do bramki skierował Michalczewski, 1:0. Tuż po wznowieniu gry Michalczewski mógł podwyższyć rezultat, jednak z sytacji sam na sam, po raz kolejny zwycięsko wyszedl bramkarz przyjezdnych. Do końca spotkania utrzymywała się wyraźna przewaga miejscowych. Zamknięta na własnej połowie drużyna WKS'u nie oddała ani jednego strzału w drugiej częsći gry.

Zespół ze Strzyżowce po wygranej 1:0 w swoim dorobku, po dwóch kolejkach, ma 4 punkty i plasuje się na czwartej pozycji w tabeli. Już w środę o 17:00 Czarni Strzyżowiec zagrają trzecią kolejkę rozgrywek o mistrzostwo A klasy grupy II w Świeradowie z miejscową Kwisą. Będzie to prawdziwy wykładnik formy i zgrania zespołu ze Strzyżowca.

LZS Czarni Strzyżowiec - WKS Działoszyn - Krzewina 1:0 (0:0)