Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnie

Kliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Czarni Strzyżowiec - Podział punktów w Rębiszowie.
Piłka NożnaRemisem zakończyło się wczorajsze spotkanie Strzyżowca w Rębiszowie ze Skalnikiem. Czarni nie potrafili się przełamać i kolejny mecz w Rębiszowie kończy się podziałem punktów.

Dobry debiut zaliczyli Rzeźnik i Perebeynos, jednak w pierwszej połowie cała drużyna grała ospale. Gdyby gospodarze byli bardziej skuteczni, wynik mógł brzmieć 3:0 i mogłoby być, praktycznie, po meczu. Jednak dzięki dobrej postawie Stecha w bramce rezultat do przerwy to 1:0.
Po ostrej reprymendzie trenera w przerwie, na drugą połowę zawodnicy Czarnych wyszli bardzo zmobilizowani. Na efekty nie trzeba było czekać, Perebeynos wrzucił piłkę w pole karne a niefortunnie interweniujący obrońca Skalnika przelobował własnego bramkarza. Po zdobyciu wyrównującej bramki Czarni ruszyli do przodu, jednak dzisiejszego dnia brakowało wykończenia. Udało się dopiero około 70 minuty. Z rzutu rożnego dośrodkował Rzeźnik, piłkę na 5 metr zgrał Perebeynos, formalności dopełnił Słobodzian, wyprowadzając Czarnych na prowadzenie. Strzyżowiec podbudowany dwoma trafieniami ruszył do ataku, najpierw Michalczewski przegrał pojedynek z golkiperem gości. Chwilę później Romaniak w sytuacji sam na sam, przeniósł piłkę nie tylko nad bramkarzem, ale i nad bramką. Następnie Słobodzian posłał prostopadłą piłkę do Rzeźnika, ten zwiódł obrońcę i strzałem po ziemi trafił w słupek. Pod koniec meczu po znakomitym dośrodkowaniu Wiśniewskiego wynik, strzałem głową, ustalić mógł Perebeynos, jednak w doskonałej sytuacji uderzył nieczysto, chwile później przed swoją szansą stanął Fryczka, lecz młody zawodnik gości zamiast uderzać, stracił piłkę.
"Nie wykorzystane sytuacje się mszczą" to piłkarskie powiedzenie pasuje najlepiej do przebiegu wczorajszego spotkania, to co nie udawało się Czarnym przez większość drugiej połowy, udało się gospodarzom. W 84 minucie wyprowadzili jedna z nielicznych kontr. Po błędzie obrony Rębiszów doprowadził do wyrównania. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Skalnik Rębiszów – Czarni Strzyżowiec 2:2 (1:0)

bramki dla Czarnych: samobój, Słobodzian
skład Czarnych: Stech - Wąsik, Wiśniewski, Kostrzewa, Perebeynos - Frankiewicz (Rak 20'), Słobodzian (Żmija 85'), Fryczko, Rzeźnik - Michalczewski, Romaniak
rezerwowi: Balakowski D., Balakowski A, Grzejka, Mazurkiewicz.