Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnie

Kliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Porażka z Chmieleniem 2:3.
Piłka NożnaPoczątek meczu był dla Pogoni bardzo dobry. Już w szóstej minucie po samodzielnej akcji Ernest Pilny umieścił piłkę w bramce Chmielanki. Przy prowadzeniu gospodarzy, przez większą część pierwszej połowy toczyło się w miarę wyrównane spotkanie w którym żadna ze stron nie potrafiła wypracować zdecydowanej przewagi. Po golu strzelonym przez Chmieleń w dwudziestej piątej minucie Paweł Kunik po raz kolejny posłał piłkę do siatki drużyny przeciwnej ustalając wynik pierwszej połowy na 2:1 dla Wlenia. Zdezorientowani goście grali nerwowo, zupełnie nie radząc sobie ani w ataku ani w obronie. Nerwowa atmosfera na boisku udzielił się również przyjezdnym kibicom, którzy głośno demonstrowali swoje niezadowolenie.

Niestety to co się wydarzyło po przerwie można określić jednym słowem KATASTROFA.
Na równo trzydzieści minut Wleń został zamknięty na własnym polu karnym. Wydawało się, że jedynym pomysłem na przerwanie impasu jest wykopniecie piłki na aut. Mimo wręcz katastrofalnej sytuacji na boisku piłkarze Pogoni dostali od losu ogromną szansę na utrzymanie zwycięstwa. Po jednym z nielicznych kontrataków za faul na polu karnym sędzia podyktował rzut karny. Niestety Wojtek Świętochowski nie zdołał pokonać najdrobniejszego bramkarza w lidze! Takie niewykorzystane sytuacje mszczą się w dwójnasób i w tym wypadku znalazło to potwierdzenie. Dwie kolejno strzelone brami dały zasłużone zwycięstwo Chmieleniowi.