wleninfo.pl wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z wleninfo.pl bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookie. więcej w Regulaminie
Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnieKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
Festyn dla dzieci w przytani SKŻ HORYZONT.
OkolicaW dniu 8.09.2013 roku  odbył się  zapowiadany wcześniej i przeprowadzony  przez Stowarzyszenie -  Festyn dla dzieci w  przytani  SKŻ  HORYZONT.

 Festyn cieszył się dużym  zainteresowaniem, było w sumie około 80 osób. Na wstępie,  kapitan Stanisław Przędzielewski  oraz jachtowy sternik morski  Dariusz Gębura  – uczyli dzieci i  rodziców  trudnej sztuki wiązania węzłów  (obaj Panowie są także  instruktorami żeglarstwa).
  Kolejnym punktem  Festynu  były krótkie przejażdżki  po jeziorze klubowymi jachtami - dzieci ich  rodziców. Pogoda  dopisała, było słonecznie, wietrznie i ciepło. Emocji było sporo ponieważ wiatr na jeziorze był „szkwalisty”.  W roli sterników dwoili się i troili  koledzy - Andrzej Szczęśniak i Jerzy Myśliwiec.

W międzyczasie  na wodę  spłynęły  cztery  OPTIMISY na których młodzi Członkowie szkółki  żeglarskiej prezentowali  swoje niedawno nabyte umiejętności. Szef szkółki  zabezpieczał  pływanie młodych żeglarzy z łodzi  asekuracyjnej. Pozostali gości i  dzieci  pływali na rowerach wodnych i kajakach.

Po długich i męczących  zmaganiach na wodzie, wszyscy  zostali  poczęstowani słodyczami,  owocami  oraz  pieczonymi kiełbaskami. Festyn zakończył się o godz 16.00, a uczestnicy zostali zaproszenie na 15.09.13 r. na  zakończenie (w tym roku)  szkółki żeglarskiej i rozdanie podziękowań, dyplomów i nagród dla dzieci i osób wspomagających działalność szkółki.
                   
Komentarze
czarnyroman dnia wrzesień 11 2013 07:40:37
Lubię to!
Nic nie wiedziałem. dnia wrzesień 11 2013 19:01:32
Informacja po fakcie, była to impra dla wtajemniczonych.
IBIZ51 dnia wrzesień 12 2013 07:37:15
O przepraszam bardzo, ale w informacji o II Regatach SKŻ - jest informacja o imprezie 8.09.13 r. Ponadto telefonicznie zapraszałem dzieci ze szkoły z Wlenia, które wczesniej brały udział
w szkoleniu żeglarskim
Dodaj komentarz
Nick:3 + 4:
Do komentujących

Przypominamy: Komentarze, które łamią Regulamin wleninfo.pl, nie dotyczą artykułów, newsów, zdjęć, są wulgarne, obraźliwe, naruszające prawa osób postronnych, propagujące nienawiść i przemoc, wpisywane z bramek będą usuwane!

Treci komentarzy opublikowanych na portalu wleninfo.pl są wyłącznie prywatną opinią użytkowników. Za treć opublikowanych komentarzy odpowiada ich autor. Komentarze internautów nie przedstawiają stanowiska wleninfo.pl

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Statystyka
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 394
Najnowszy Użytkownik: Anton25
ogłoszenia
GLKS Pogoń Wleń

Wulkanizacja

Wulkanizacja
ARTYKUŁY HISTORYCZNE RELACJE VIDEO Z ŻYCIA GMINY

Zapomniani - Chyliński
Lähnmühle - młyn we ...
90 rocznica tragedii...
ZAMEK WLEŃ ANNO DOMI...
Komu nie bije dzwon
Skradzione herby Pał...
Dzień zwycięstwa czy...
Jak promowano Lähn (...
O żmijach i złotym s...
Zamek Lenno w opałach!

więcej artykułów

Dzik(i) Wleń
Dzwon Dorothei
27 Rajd Karkonoski
Rewitalizacja miasta?
Sprawa Tarczynki
Spływ Bobrem
Podtopienia w Łupkach
Zrzut wody w Pilchowicach
DZIUNIA
26 Rajd Karkonoski
Sesja RMiG- sprawy różne
DERBY Pogoń : Czarni

video archiwum

Brak zawartości dla tego panelu

więcej artykułów
 
LOSOWE ZDJĘCIEOstatnio widzianiPogoda dla Wlenia

 Lähn - 1940
Lähn - 1940
Lähn - 1940


j2374 weeks
Administrator342 weeks
tender342 weeks
jasiek343 weeks
admin344 weeks
gisia345 weeks
jordan346 weeks
enisia346 weeks
lekul346 weeks
Maskonp346 weeks

new.meteo.pl
Copyright © Wleninfo.pl. Projekt i kodowanie : Piotr 'kintar' Kawecki - Satis sp. z o.o.
Powered by PHP-Fusion & EP IV © 2003-2005.
12216269 Unikalnych wizyt

Wszelkie materiały zawarte w serwisie zostały opublikowane nieodpłatnie oraz za zgodą ich właścicieli. Kopiowanie zawartości serwisu bez zgody redakcji zabronione.