Nazwa Użytkownika   Hasło      Zapamiętaj mnie

Kliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galeriiKliknij aby wejść do pełnej galerii
4:3 Pogoń - LZS Pisarzowice
Piłka NożnaBardzo niefortunnie rozpoczął się mecz Pogoni  z LZS Pisarzowice. Już w pierwszych minutach spotkania po błędach obrony Wleń stracił pierwszą bramkę. Mimo to, że piłkarze Pogoni z determinacją starali się odrobić stratę gola zupełnie nie mieli pomysłu na przełamanie defensywy przeciwnika i to LZS po kolejnym kontrataku uzyskał prowadzenie 2:0. Dopiero pod koniec pierwszej połowy bramkę kontaktową zdobył Paweł Kunik.
Druga połowa meczu to walka obu drużyn z równą determinacją, Z jednej strony Pisarzowice za wszelką cenę starały się utrzymać korzystny dla siebie wynik. Z drugiej Wleń z ogromną zawziętością zabrał się do odrabiania strat. Po faulu bramkarza  w polu karnym na Miłoszu Herba, podyktowany przez arbitra rzut karny pewnie wykonał Piotr Tomczyk  doprowadzając do wyrównania wyniku 2:2. Niestety to goście strzelili kolejną bramkę po raz kolejny uzyskując prowadzenie. Szybko okazało się jednak, że radość kibiców i zawodników LZS – u jest grubo przedwczesna. Paweł Kunik po raz drugi w tym meczu umieścił piłkę w bramce przeciwnika po raz kolejny doprowadzając do wyrównania 3:3. Bohaterem spotkania niewątpliwie został Miłosz Herba zdobywając w ostatnich minutach meczu zwycięskiego dla Pogoni gola.